بیمارستان ICU پزشکی ریختن (فولد) قاب تخت فروش

بیمارستان ICU پزشکی ریختن (فولد) قاب تخت فروش

بیمارستان ICU FBD-III تخت جزئیات سریع خواص: ارتوپدی ابزار جراحی نوع: تخت بیمارستان بخش های ICU ICU نام تختخواب نام تجاری: گل شماره مدل پزشکی: FBD-III محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی) نام محصول: FBD-II پزشکی دستگاه بله ریختن (فولد) بیمارستان ICU فریم های تخت خواب Assessory: IVPole بسته بندی: ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

بیمارستان FBD-III ICU بینید Prevue تختخواب:

تخت پرستاری ICU، و یا بخش مراقبت های ویژه، تخت پرستاری مورد استفاده در واحد مراقبت های ویژه است. مراقبت های پزشکی فشرده است همراه با توسعه مراقبت های بهداشتی حرفه ای، تولد نوع جدیدی از تجهیزات پزشکی و بیمارستانی توسط بهبود سیستم مدیریت، مجموعه ای از فن آوری های مراقبت های پزشکی مدرن برای ادغام فرم مدیریت سازمان پزشکی. تخت ICU هستند یک دستگاه پزشکی ضروری در بخش ICU است.


بیمارستان FBD-III ICU تخت پارامترهای فنی:

مدل FBD-III
تمام قد 223cm
از جمله ریل های جانبی 105cm
Withink ریل های جانبی 99cm
محدوده ارتفاع پایه های تخت خواب (حداقل-حداکثر ارتفاع) 45-70cm
بیمار سطح لمس کردن 90 * 196cm
بخش پانل برگشت 0-75
بخش پانل پا 0-45
ترندلنبرگ 0-15
ضد ترندلنبرگ 0-15
حداکثر بار ایمن از 250kg
قطر کنترل مرکزی کرچک سکوت 12.5cm
پرستار کنترل
کنترل بیمار
4 موتور الکتریکی linak
اختیاری IVPole
هوک زهکشی
مقیاس زاویه
matterss اختیاری
حجاری و نقوش تخت: ورق از فولاد-کلوخ نورد


بیمارستان FBD-III ICU استفاده تختخواب:

یکی، موقعیت تنظیم موتور قطع پزشکی با استفاده از ایمن و قابل اعتماد، عملکرد پایدار، کنترل کامل برق طیف آسانسور بدن تخت، تماس و تنظیم ران آسانسور؛ قابل تنظیم به احیاء قلبی ریوی (CPR)، قلب، صندلی، "موقعیت فاولر، MAX بررسی کمی، کمی / موضع ضد، در همان زمان، سیستم کنترل مرکزی می توانید تماس نمایش، پاها بشقاب، ترور / معکوس زاویه، به نوبه خود طرف، نیازهای بالینی.


دوم، به نوبه خود توسط مرکز ICU آگاهی بیماران کمک، وجود دارد بسیاری از عمق می رول بر، نیاز پرستاران اغلب به نوبه خود، اسکراب، جلوگیری از زخم بستر. بدون نوبه خود کمک به تکمیل نوبه خود بیمار به سواب معمولا نیاز به دو یا سه کارکنان برای کمک به برای تکمیل، و پرستاران بسیار آسان است به صدمه زدن به دور کمر، در پرستاران بالینی به کار بسیاری از مشکلات و ناراحتی، استاندارد مدرن به معنای از ICU تخت می تواند بسیار مناسب به نوبه خود به سمت، با پای پیاده و یا کنترل دست، آسان برای کمک به بیمار برای تحقق بخشیدن به نوبه خود بیش.


سه، راحت تخت ICU عامل می تواند کنترل چندگانه حرکت بدن تخت، تخت در هر دو طرف از حصار، پایان صفحه تخت، یک کنترل دستی، در دو طرف کنترل پا و غیره تابع کنترل دارند ، به طوری که کارکنان پرستاری می توانید با توجه به پرستاری نجات ترین راحتی به عمل ساده و کنترل تخت بیمارستان است، نیز وجود دارد تنظیم مجدد کلید، و یک موقعیت کلیدی، زنگ از بستر، و دیگر توابع، مورد استفاده برای نظارت بر نقاهت گذار بیماران راه رفتن، و غیره


چهار، دقیق وزن مرکز عملکرد بیماران حیاتی ICU نیاز به مقدار زیادی ارز مایع، هر روز به جذب و دفع بسیار مهم است، این عملیات سنتی دستی مصرف رکورد سیال است، اما از آن آسان است به چشم پوشی از ترشح عرق و یا بدن های داخلی سوزاندن چربی مصرف سرعت، هنگامی که یک تابع وزن دقیق وجود دارد، برای وزن از نظارت مستمر از بیماران، پزشکان می تواند تفاوت این دو داده مناسب برای تنظیم درمان مقایسه، درمان می تواند کیفیت بیماران از مدیریت داده ها تغییر بهبود بخشد، جریان اصلی جاری تخت ICU دقت وزن 10-20 گرم رسیده است.


پنج، فیلم تماس اشعه ایکس برای بیماران بدحال با تیراندازی را می توان در بخش ICU انجام می شود، تماس جعبه پیکربندی اشعه ایکس از راه آهن اسلاید، به بیمار و دستگاه اشعه ایکس حرکت نمی کند می تواند برای تقریبا تمام استفاده بدن.


شش، انعطاف پذیر مرکز بخش تلفن همراه و ICU و ترمز را برای تخت پرستاری می تواند تلفن همراه و انعطاف پذیر، ترمز جامد ثابت برای انتقال بیمارستانی مناسب و امداد و نجات، و غیره، استفاده از ترمز کنترل مرکزی بیشتر، چرخ جهانی پزشکی.


بیمارستان FBD-III ICU تدارکات تختخواب:


物流.png


پرس و جو