FB-37 چند تابع کشش تختخواب با سر ABS تختخواب و پشتیبانی

FB-37 چند تابع کشش تختخواب با سر ABS تختخواب و پشتیبانی

FB-37 چند منظوره تخت کشش با سر تخت ABS و پشتیبانی شل شدن عضلات بدن خود و از بین بردن استرس بدن خود را از استرس خارجی. این باعث می شود شانه ها و بدن خود را برای تشدید کشش از دست بدهد، منجر به کل بدن تنگ، استفاده از مراقبت های پزشکی ورزش گزینه می توانید عضلات را شل، از بین بردن استرس، احساس آرامش، خستگی، بهبود روح، نشاط.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

FB-37-1 چند منظوره تخت کشش با تخت ABS دستورالعمل سر و پشتیبانی:


1، شل شدن عضلات بدن خود و از بین بردن استرس بدن خود را از استرس خارجی. این باعث می شود شانه ها و بدن خود را برای تشدید

دست دادن قابلیت ارتجاعی، منجر به کل بدن تنگ، استفاده از مراقبت های پزشکی ورزش گزینه می توانید عضلات را شل، از بین بردن استرس، احساس آرامش، خستگی، بهبود روح، نشاط.

2، را گردن شانه مراقبت های بهداشتی الاستیک مجهز به طراحی کمربند الاستیک بالا و اسلاید پشت بالش گردن او، می توانید بکشید شانه RATO عضلات گردن و رباط گسترش فورامن مهرهای، به برجسته کردن تغییر شکل مهرهای بازسازی کاهش دیسک، کاهش فشار از گردن، اغلب با استفاده از می توانید شانه اسید گردن پدیده ناخوشی را کاهش دهد.

3، می توانید پاهای بلند و باریک خود را، زیباسازی خط کشش فیزیکی بی خطر و موثر است، می تواند پا عضلات رشد کمک کند، به شما اجازه در کوتاه مدت انتظار می رود که از بلند و باریک خط وزارت پا، کشش فیبرهای عضلانی کمر تقریبا در رسیدن به نتیجه از بدن مدل، دارای منحنی زیبا.

4، می تواند کمک به شما برای اصلاح وضعیت، خوش تیپ ایستاده همانطور که رشد سن و خارج از نفوذ جاذبه، می تواند تغییر شکل ستون فقرات مثل کیفوز، نرمی استخوان بیماری، و غیره را، اغلب استفاده از تغذیه ماشین آلات، می توانید به طور موثر اصلاح ستون فقرات ، ساخت بدن خود را بازیابی پاها قبلی رفتار زیبا، O-نوع اصلاح همچنین دارای یک اثر خوب است.

5، می تواند فن نقاشی خود را، ارتفاع دستیابی به موفقیت کشش کششی مستقیم را، از بین بردن اثر بد از گرانش بر روی بدن انسان، افزایش فضای مفاصل و تاندون ها انعطاف پذیر، ترویج گردش خون، و ارائه یک فضای توسعه خوبی برای رشد بشقاب. پارامترهای فنی را به تخت کشش:

این محصول یک کشش نوع جدید تخت خواب با دستی (دست نورد) درایو مکانیکی است. ستون فقرات گردنی، ستون فقرات کمری کشش 2. این محصول در حال کار است

راحت، زیبا و ارزان است. مناسب برای درمان مهره های گردن و یا اسپوندیلوز کمری در کلینیک اولیه، بیمارستان و خانواده جامعه است.


FB-37-1 چند منظوره تخت کشش با سر تخت ABS و پشتیبانی پارامترهای فنی:


مدل FB-37-1
اندازه 2030 * 900 * 500MM


FB-37-1 چند منظوره تخت کشش با سر تخت ABS و حمایت مزیت:


در پایان از تخت از ABS آسان است برای خالی کردن (با پین بیمه)

آلومینیوم گاردریل آلیاژ، می توانید بریزید، استفاده امن تر

چرخ کنترل با ثبات تر است

پیکربندی موتور ولتاژ ایمنی دانمارکی (LINAK)

همه جهت کنترل دست قابل تنظیم


FB-37-1 چند منظوره تخت کشش با تخت ABS سر و پشتیبانی تدارکات:


物流 فعلی
پرس و جو