چراغ دندانپزشکی

چراغ عملیاتی دندانپزشکی، اثر سرد کامل با استفاده از یک منبع نور سرد LED جدید، منبع نور کم اشعه ماوراء بنفش و تابش اشعه مادون قرمز کم، افزایش دمای سطح منبع نور.LED لامپ کاملا قرار داده و حتی اگر منبع نور تحت پوشش شانه دکتر ، دست ها،...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

چراغ عملیاتی دندانپزشکی ، اثر سرد کامل با استفاده از یک منبع نور سرد LED جدید، منبع نور کم اشعه ماوراء بنفش و تابش اشعه مادون قرمز کم، افزایش دمای سطح منبع نور.LED لامپ کاملا قرار داده و حتی اگر منبع نور تحت پوشش شانه دکتر ، دست و سر، لامپ هنوز هم به همان اندازه نور خورشید، بی سایه و سازگار است.

لامپ عملیاتی دندانپزشکی


ویژگی و مزیت

(1) اثر نور سرد بسیار عالی است

(2) کیفیت خوب نور

(3) تنظیم ناپایدار روشنایی

(4) بدون Stroboscopic: چرا که چراغ بدون سایه چراغ منبع تغذیه DC خالص است، هیچ نور استروبوسکوپیک وجود دارد، آسان به ایجاد خستگی چشم، و این باعث نمی شود تداخل هارمونیک به تجهیزات دیگر در منطقه کار می کند.

(5) روشنایی یکنواخت: با یک سیستم نورپردازی ویژه، نور 360 درجه یاری بر روی جسم مشاهده شده، بدون انعکاس، تعریف بالا.

(6) عمر طولانی: چراغ بی نظیر LED دارای عمر متوسط طول عمر (35000 ساعت) است که بسیار بزرگتر از لامپ صرفه جویی در حلقه (1500-300 ساعت) است و طول عمر آن بیش از ده زمانی که از لامپ های صرفه جویی در انرژی است.

(7) صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست: LED دارای راندمان بالا درخشان است، مقاومت در برابر ضربه، آسان به شکستن، بدون آلودگی جیوه، و نور منتشر شده از آن حاوی آلودگی تابشی از مادون قرمز و ماورای بنفش است.


سرویس

گلدان پزشکی محصولات محترم ارائه خدمات طول عمر، یک سال گارانتی، مشتریان در شانگهای ظرف 2 ساعت برای حل مشکل، چین ظرف 48 ساعت برای حل مشکل (به جز هنگ کنگ، ماکائو، سین کیانگ، چینگهای و دیگر نقاط)، خارجی مشتریان به ارائه راهنمایی فنی برای حل مشکل، اگر قادر به حل مشکل، مذاکره با مشتریان برای جمع آوری سفر تجاری در خارج از کشور هزینه های سفر را می توان به خارج از کشور برای حل مشکلات ارسال می شود.


Hot Tags: لامپ عامل دندان، تولید کنندگان، تامین کنندگان، شرکت ها، قیمت، خرید، بهترین، برای فروش
پرس و جو