چراغ عامل بیمارستان

لامپ عملیاتی بیمارستان، فن آوری انحصاری پیشرو در جهان را به دست آورید تا یک وحدت هماهنگی از روشنایی، درجه حرارت رنگ و شاخص رنگ ایجاد شود. دانه های لامپ با کارایی بالا وارد شده، طرح فضای کارآمد، اثر صرفه جویی در انرژی با همان روشنایی برتر از دیگر ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

لامپ عملیاتی بیمارستان، فن آوری انحصاری پیشرو در جهان را به دست آورید تا یک وحدت هماهنگی از روشنایی، درجه حرارت رنگ و شاخص رنگ ایجاد شود. دانه های لامپ با کارایی بالا وارد شده، طرح فضای کارآمد، اثر صرفه جویی در انرژی با همان روشنایی برتر از سایر مارک های شناخته شده بین المللی است. برای جلوگیری از احساس سرگیجه، دو لامپ با دمای رنگ مشابه استفاده شد.لامپ عامل بیمارستان


مزیت

1. طول عمر LED: 10 برابر طول تر از لامپ های هالوژن، 100،000 ساعت بدون جایگزینی لامپ ها، هزینه های نگهداری کم و استفاده اقتصادی.

2. نور اثر نور سرد: با استفاده از منبع نور LED جدید، اشعه ماوراء بنفش و مادون قرمز در طیف بسیار پایین است و سطح روشنایی تقریبا بدون دمای است.

3. سیستم تعلیق تعادل جدید: چند مجموعه ای از اتصال مشترک جهانی، 360 درجه طراحی همه جانبه می تواند نیازهای مختلف ارتفاع، زاویه و موقعیت در عملیات، موقعیت دقیق تر، راحت، نور فوق العاده عمیق.

4. اثر بی نظیر کامل: طراحی طرح فضایی LED کامل، تحت پوشش سر و شانه دکتر، پرتاب می تواند اثر نورپردازی عالی و نور فوق العاده عمیق


کاربرد

ICU، اتاق عمل، جراحی دندان، جراحی آندوسکوپی، جراحی زیبایی، جراحی، عملیات پزشکی
اشکال زدایی

1. پس از نصب، اگر لوله بازوی افقی یا لوله مستقیم تنگ و یا شل باشد، از آچار شانه ای 6 میلی متری در طرف مقابل برای تنظیم پیچ ترم مربوطه استفاده کنید [5].

2. لامپ بدن محکم و یا به آرامی در اطراف لوله مستقیم زخم شده است. تنگی [17] را می توان با آچار شانه ای 4 میلی متری در طرف مقابل تنظیم کرد.

3. هنگامی که بدن لامپ را نمی توان در اطراف لوله ی Y قرار داد، از آچار شانه ای 4 میلی متری در طرف مقابل برای تنظیم تنگی [15] استفاده کنید.

4. هنگامی که لوله ی شکل را نمی توان به سمت چپ و راست قرار داد، آچار کشویی [6] را می توان با آچار شانه ای 4 میلی متر در طرف مقابل تنظیم کرد.

5. لوله Y شکل به راحتی یا محکم حرکت می کند بالا و پایین. این می تواند موقعیت [8] را باز کند و بهار را برای تنظیم بهار تنظیم کند.

6. تنظیم هر قسمت را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید، آن را به عقب به عقب بکشید، هر قسمت را انعطاف پذیر و آزاد کنید تا چرخش داشته باشد و در یک موقعیت خاص قرار گیرد.

Hot Tags: لامپ عامل کارخانه، تولید کنندگان، تامین کنندگان، شرکت ها، قیمت، خرید، بهترین، برای فروش
پرس و جو