لامپ بدون سایز برای جراحی آندوسکوپی

Flower Medical ارائه دهنده چند منظوره لامپ عامل سایه ای برای عمل جراحی آندوسکوپی است. به عنوان یک تولید کننده و تأمین کننده موفق، ما سالها به خودمان اختصاص داده ایم. ارائه خدمات عالی و قیمت رقابتی برای شما، ما انتظار داریم که شریک طولانی مدت در چین باشیم.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

چراغ لامپ عامل سایه ای برای عمل جراحی آندوسکوپی ، اصل اصلی این است که چراغ عملیاتی منجر به زاویه های مختلف نور می تواند زاویه دیگری را در برابر نور ناشی از سایه پزشکان در آندوسکوپی، چشم پزشکی، جراحی شکمی، گروه ارتوپدی، اگر بخواهید برخی از لامپ های هالوژن بالا را انجام دهید، از بخش ENT، مغز و اعصاب، زنان باردار و زنان و اورولوژی در هنگام عمل و آزمایش استفاده کنید. دشواری عمل یا زمان مصرف، خستگی آسان است و طول عمر لامپ هالوژن بدون سایه کم است، به طوری که ICU مورد استفاده در اتاق عمل، LED لامپ بی سایه ای است که باعث می شود لامپ بدون جابجایی لامپ روشن شود برای مشاهده بهتر در برش عمودی و کنترل در اشیاء کوچک و کنتراست کم. حداکثر کاهش سر، دست و ابزار اپراتور ممکن است سبب تداخل در محل جراحی شود و اعوجاج رنگ را به پایین ترین سطح کاهش دهد. علاوه بر این، به رهبری همچنین می تواند لامپ بدون سایه برای کار به مدت طولانی ادامه کار و گرما بیش از حد را منتشر نمی کند، به دلیل گرما بیش از حد باعث ناراحتی عمل می کند، همچنین می تواند در جراحی در بافت های خشک ساخته شده، به طوری که برای افزایش احتمال موفقیت عمل دکتر.


一، Led چراغ عملیاتی بی سایه برای جراحی آندوسکوپی

لامپ بی نظیر که حاوی یک لامپ و یک لامپ است، انتهای بدن لامپ با یک لامپ قابل جدا شدن است و یک لامپ با دوربین خارجی، دوربین و کنترل کننده سیگنال دریافت کننده کنترل کننده لامپ را فراهم می کند. بدن لامپ یک آلیاژ آلیاژ شکل است. انتهای بدن لامپ می تواند در جهت بسیاری از جهت خمیدگی جهت جهت گیری نور لامپ جراحی خم شود. از آنجا که فضای کوچک فضا را اشغال نمی کند، می توان آن را در داخل حفره های بدن قرار داد و از آن آسان است. دوربین مرتب شده است


FL700.jpgFL700 Led لامپ عامل سایه ای برای جراحی آندوسکوپی


FL500.jpgFL500 رهبری لامپ بی سایه برای عمل جراحی آندوسکوپی

لامپ عامل بی سایه برای روشن کردن محل جراحی، با بهترین مشاهده در عمق برش و حفره های مختلف در اشیاء کوچک و کنتراست کم استفاده می شود. به علت کارکرد سر، دست ها و ابزار ممکن است باعث ایجاد دخالت سایه ای از محل جراحی شود که باید برای استفاده از لامپ های بی نظیر طراحی شود تا بتواند سایه را از بین ببرد و اعوجاج رنگ را به پایین ترین سطح کاهش دهد. علاوه بر این، می تواند مدت زمان طولانی کار لامپ بی سقف را ادامه دهد و گرمای بیش از حد را ندیده، به دلیل گرما بیش از حد باعث ناراحتی می شود، همچنین می تواند در ناحیه جراحی در بافت های خشک ایجاد شود.


جراحی آندوسکوپی لامپ عامل بدون سایه


北京 玲珑 ​​玲珑 梵 医疗 美容 医院 3.jpgHot Tags: Led Shadowless Lamp برای جراحی آندوسکوپی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، شرکت ها، قیمت، خرید، بهترین، برای فروش
پرس و جو