ICU سقف برق آویز تجهیزات پزشکی برای فروش

ICU سقف برق آویز تجهیزات پزشکی برای فروش

PF-30 ICU سقف نصب شده پل جزئیات سریع نوع: تجهیزات پزشکی گاز، ICU سقف کاذب پلک نام تجاری: گل پزشکی شماره مدل: PF-60 محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی) نام محصول: تجهیزات پزشکی ICU سقف برق آویز مواد : آلیاژ آلومینیوم با مقاومت بالا ویژگی 1: می توان سفارشی ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

PF-30 ICU سقف کاذب پیشرفته:


مفهوم منحصر به فرد و اصلی انسانی: صرفه جویی در فضا، زمان، پلت فرم درمان انسان برای پزشکان فراهم می کند.

مواد آلومینیوم با کیفیت بالا: تغییر شکل هرگز، جلوگیری از پدیده "رانش مسطح"، اطمینان از عملکرد طبیعی کارکنان پزشکی تاثیر نمی گذارد.

تکنولوژی کامل: مطمئن شوید خطای صفر هر محصول و عملکرد زنگ زدگی، ضد کف پا، ضد خوردگی و تمیز کردن آسان است.

منحصر به فرد سیستم آسانسور غیر قطبی: طراحی خاموش بدون ارتعاش، می تواند تنظیم بالا نیاز به تغییر مداوم موقعیت تجهیزات را برآورده سازد.

چرخش، دوار مخروطی مخروطی، ترمز مکانیکی مکانیکی را تصویب می کند: عملیات تضمین صاف و آسان است، ترمز احساس نمی کند.

توانایی قوی برای رسیدگی به: اجازه می دهد اتاق های زیادی برای ارتقاء.

برج طراحی شده با طراحی ساده و هیچ پیچ و مهره بر روی سطح: تضمین تمیز کردن عقیم سازی بدون زاویه مرده، کامل و تضمین اثر پاکسازی جریان لمینیت.

خیاط: 8. با توجه به نیازهای مختلف مشتریان و وضعیت واقعی بیمارستان، به اتاق عمل و محیط کاری ICU برای طراحی انسانی، نیازهای شخصی مشتریان را به حداکثر برسانید. خطوط تولید غنی با سطوح متفاوت تقاضا برخورد می کنند.


پارامترهای فنی پارامترهای فنی: PF-30 ICU


مدل

PF-30

طول پرتو

2 5 00-3200mm

با ترمز پنوماتیک


قفسه موبی

رونق 38 میلیمتر

پوشه کابل تراشه


2 سینی

690 * 400 میلیمتر

2 سینی

690 * 400 میلیمتر

پوشه بازوی لوله ای شکل


قاب تزریق ارتفاع قابل تنظیم (فولاد ضد زنگ)

690 * 400 میلیمتر

سبد از فولاد ضد زنگ


خروجی گاز - استاندارد آلمانی سفارشی


سوکت جهانی سفارشی


پشتیبانی دورانی (حداکثر بار 5KG)


پلاگین کاسه


به سطح تلفن همراه

400 میلیمتر

چراغ مطالعه


می توان سفارشی کردPF-30 ICU سقف نصب شده پل حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در انرژی:


مفهوم طراحی انسانی از اصالت منحصر به فرد

خانواده طولانی را جمع آوری کنید، ایده طراحی پیشرفته خارجی را به طور کامل جذب کنید. کم کردن فضای کف و صرفه جویی در فضا. ارائه فضای کار عالی برای پزشکان، ارائه بیماران به درمان محیط شل، برای نجات بیمار برای ایجاد بهترین زمان زندگی، بهبود میزان موفق نجات، ایجاد مزایای قابل توجه اجتماعی و سود اقتصادی برای بیمارستان پایه خوبی است.

دوم، بهبود را ادامه دهید و مشتریان نگران نباشید در مورد استفاده از آنها

1، مواد آلومینیوم با کیفیت بالا، پدیده "رانش هواپیما" را با استفاده از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا، اطمینان بخش مکانیکی ده سال تعمیر و نگهداری آزاد، هیچ تعمیر و نگهداری تولید نمی کند. ساختار آلومینیوم منحصر به فرد آلومینیوم، اطمینان از رونق تغییر شکل نیست، پایان دادن به تجهیزات از پدیده "رانش هواپیما"، نباید بر عملکرد عادی تجهیزات و عملکرد طبیعی دکتر تاثیر می گذارد.

فرایند کل: تمام تولید قالب، خط صفر هر محصول را تضمین می کند. سطوح و سطح داخلی ماسه، فسفاته شده و سپس اسپری الکترواستاتیک با فشار بالا تشکیل می شود که یک پوشش صاف است که دارای ضد زنگ، ضد فساد و کارکرد آسان برای تمیز کردن است.

اطمینان از نویز کم و بدون ارتعاش در طول عملیات و ارتفاع. این بر استراحت بیمار تاثیر نمی گذارد و آسیب خستگی به تجهیزات پزشکی را ایجاد نمی کند.

چرخش باعث ترمز مکانیکی مکانیکی می شود: صاف و صاف، بدون سر و صدا، بدون سر و صدا، و کارکنان می توانند به راحتی کار کنند.

5، توانایی تحمل قوی: به اندازه کافی برای مشتری برای اضافه کردن تجهیزات جدید برای ارتقاء فضا: اتخاذ مقاومت بالا آلیاژ آلومینیوم ساختار لایه هیئت مدیره، بیش از 1200 کیلوگرم تست مخرب، ضریب ایمنی به سطح 4 رسید، ظرفیت بار واقعی 300 کیلوگرم . بار آسان از هر گونه تجهیزات مانند دستگاه بیهوشی، دستگاه لاپاروسکوپی، دستگاه گردش خون extracorporeal، و غیره

سه، اتصال بدون درز ضد عفونی کننده بدون زاویه مرده، آسان تمیز. برج طراحی تصويري متناسب با نيازهاي سرعت باد و جريان در اتاق عمل را تصحيح مي كند تا تأثير كامل تصفيه رواناب را تضمين كند.


پهپاد PF-30 ICU سقف نصب شده:


پرس و جو