PF-90 مستقل پزشکی

PF-90 مستقل پزشکی

PF-90 مستقل پزشکی در واحد مراقبت های ویژه ICU و استفاده از رمان از مراقبت های ویژه تجهیزات تزریق داروهای مورد استفاده، ویژگی های آن عبارتند از: ساختار جمع و جور، فضای طبقه کوچک، رمان و جذاب است. ستون های پزشکی می توانید در 330 درجه چرخش و به طور کامل با اکسیژن، هوا و فشار منفی مجهز شده است. تامین برق، ترمینال های ارتباطی شبکه، پیکربندی، چند لایه پلت فرم ابزار پزشکی، تزریق، دندانه دار کردن پمپ تزریق، از بخش مراقبت های ICU و مراقبت های ویژه

ارسال درخواست
جزئیات محصول

PF-90 دستورالعمل آویز medcail:


PF-90 ستون پزشکی در واحد مراقبت های ویژه ICU و استفاده از رمان از مراقبت های ویژه تجهیزات تزریق داروهای مورد استفاده، ویژگی های آن عبارتند از: ساختار جمع و جور، فضای طبقه کوچک، رمان و جذاب است. ستون های پزشکی می توانید در 330 درجه چرخش و به طور کامل با اکسیژن، هوا و فشار منفی مجهز شده است. تامین برق، شبکه ترمینال های ارتباطی، پیکربندی، چند لایه پلت فرم ابزار پزشکی، تزریق، دندانه دار کردن پمپ تزریق، از بخش مراقبت های ICU و مراقبت های ویژه، به خصوص توسط موارد مصاحبه منطقه بخش محدود میز کار پرستاری ایده آل است.

این شرکت با تیم تولید طراحی حرفه ای، حرفه ای تیم خدمات مشتری. راه اندازی یک تیم پروژه یک در یک برای مشتریان برای لذت بردن از پیش فروش، پیش فروش، و خدمات پس از فروش.

کیفیت واردات، داخلی قیمت؛ صرف پول یک برج بلند نور قبل از خرید یک برج بالابر سنگین.


PF-90 آویز پزشکی پارامترهای فنی:


مدل

PF-90

ستون کاربردی


1 # سینی (590 * 400)


1 # سینی (590 * 400) + کشو


سبد فولاد ضد زنگ


گاز خروجی آلمانی استاندارد سفارشی


انتشار مواد مخدر outler AGSS (جت / سمفونیک)


سوکت جهانی


شبکه RJ45 ارتباطات رابط سوکت


پلاگین CAS


درخواست برای: جراحی، بیهوشی، آندوسکوپی


می تواند سفارشیPF-90 medcail قابلیت اطمینان آویز و ثبات:


از طراحی کلاسیک آلمانی، آلیاژ آلومینیوم با مقاومت بالا، ترکیبی مدولار. آب بندی مجموع، ساده، درمان به سطح اکسیداسیون اسپری، هرگز زنگ

همه پایانه منبع هوا و میزبان برج هر دو purveaux و آلمانی

خروجی گاز را می توان با نام تجاری معروف آلمانی، MEDICOP است که قابل اعتماد برای 10 سال استفاده می شود.

سوکت برق را می توان در نام تجاری معروف فرانسه استفاده می شود - -roger طولانی، کیفیت قابل اعتماد است، اطمینان با استفاده از 10 سال است.

هر مفصل دوار دستگاه برج است با ترمز دو نفره: ترمز مکانیکی + دستگاه های پنوماتیک ترمز به اطمینان حاصل شود که تجهیزات برج دقیق و ایمن و قابل اعتماد است.

هر مفصل دوار است از نام تجاری معروف آلمانی، SKF، است که قابل اعتماد برای مدت پنج سال ساخته شده است.

موتور آسانسور الکتریکی با استفاده از نام تجاری معروف آلمانی

پالت تجهیزات: استحکام بالا آلیاژ آلومینیوم کل طراحی، با ریل فولاد ضد زنگ استاندارد

سینی 450mmx400mmmx30mm اختیاری است. اتخاذ 10mm و 25mm است توسط راه آهن بین المللی لبه استاندارد. گوشه های گرد با یک کشو طراحی و سینی می تواند حرکت کند بالا و پایین.


PF-90 تدارکات آویز medcail:


03.JPG9.JPG

 


پرس و جو