سقف دستی سوار آویز پزشکی با بازوی تنها

سقف دستی سوار آویز پزشکی با بازوی تنها

PF-50 دستی مستقل سقف با سلاح تک: جزئیات سریع نوع: تجهیزات گاز پزشکی نام تجاری: شماره مدل پزشکی گل: PF-50 کتابچه راهنمای پزشکی محل آویز منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی) مورد: PF-50 سقف سوار پزشکی آویز دو کنسول: 1000MM، 150KG تا 2 اعمال می شود: پوشه ICU کابل تراشه: 1 # سینی (490 * 400MM) ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

PF-50 دستی مستقل سقف با دستورالعمل سلاح تک:


این برج آسانسور الکتریکی پزشکی محافظت امپدانس زمین

پایانه های پایه محافظ از تجهیزات و تمام قطعات فلزی لمس کردن که به زمین محافظت شده اند باید 0.1 اهم تجاوز نمی کند.

2، نوع پل پزشکی آسانسور برق صنعتی تجهیزات برج دارای جریان نشتی

حالت عادی است بزرگتر از 5MA، و دولت شکست تنها بزرگتر از جریان 10mA گذرنده

3، پل های پزشکی آسانسور برق قدرت دی الکتریک الکتریکی

بخش منبع قدرت شبکه را می توان به ولتاژ AC موج طبیعی 1500V قرار دارند. 50HZ برای 1 دقیقه تست قدرت دی الکتریک، هیچ سوراخ یا پدیده جرقه.

قسمت 4، قدرت شبکه عرضه و جرثقیل برقی نوع پل پزشکی بیشتر از 1 متر عایق Ω بین قطعات فلزی است.

5، متناسب با نیازهای شخصی خود را، به ارائه راه حل سیستم برای بیمارستان، با توجه به نیازهای مختلف هر مشتری و وضعیت واقعی، برای طراحی استاندارد در اتاق عمل پیکربندی تجهیزات، محیط کار ICU برای انجام طراحی، حداکثر برای پاسخگویی به تقاضای مشتری می باشد.

اندازه برج، جعبه های گاز، تجهیزات سینی، کشو، و اتصال مایع می توان انعطاف پذیری ترکیب شده است. محصولات استاندارد تولید، تجهیزات و لوازم جانبی جهانشمولی هستند.

نصب و راه اندازی خود، تیم تعمیر و نگهداری، می توانید حد دوره مشتری در زمان دیدار خواهد کرد. خط تولید کامل است، و خط تولید ما می توانید صدها تن از محصولات را از عادی تولید به highnd محصولات است که پاسخگویی به نیازهای سطوح مختلف بیمارستان. خط تولید: حلق آویز ستون، برج جرثقیل، پل معلق سه

سلسله.

این شرکت با تیم تولید طراحی حرفه ای، حرفه ای تیم خدمات مشتری. راه اندازی یک تیم پروژه یک در یک برای مشتریان برای لذت بردن از پیش فروش، پیش فروش، و خدمات پس از فروش.

کیفیت واردات، داخلی قیمت؛ صرف پول یک برج بلند نور قبل از خرید یک برج بالابر سنگین.


PF-50 دستی مستقل سقف با سلاح های تک پارامترهای فنی:


مدل

PF-5 0

تک کنسول، از 1000mm، 15 0kg


ترمز مکانیکی


ستون Funcctional (L = تا 700mm)


2 # سینی (590 * 400MM) سفارشی


2 # سینی (590 * 400MM) + کشو


سبد فولاد ضد زنگ


خروجی آلمانی گاز استاندارد


مواد مخدر AGSS انتشار خروجی (جت / سمفونیک)


سوکت جهانی سفارشی


شبکه RJ45 ارتباطات رابط سوکت


پلاگین CAS


درخواست برای: جراحی، بیهوشی، آندوسکوپی


می تواند سفارشیدستورالعمل در مورد حفاظت از محیط زیست و طراحی صرفه جویی در انرژی از برج آسانسور پزشکی:


مفهوم طراحی انسانی از اصالت منحصر به فرد

جمع آوری خانواده طولانی، به طور کامل جذب ایده طراحی پیشرفته خارجی. به حداقل رساندن فضای کف و صرفه جویی در فضا. فراهم می کند که فضای کار بسیار عالی برای پزشکان، برای ارائه به بیماران با درمان از محیط سست، به نجات بیمار برای ایجاد بهترین زمان از زندگی، بهبود میزان موفقیت نجات، ایجاد سود اجتماعی قابل توجه و سود اقتصادی برای بیمارستان یک پایه خوب نهفته است.

دوم، حفظ و بهبود و اجازه دهید مشتریان هیچ نگرانی در مورد استفاده از آنها

1، با کیفیت بالا و مواد آلیاژ آلومینیوم، پایان دادن به "هواپیما رانش" پدیده با استفاده از با کیفیت بالا مواد آلیاژ آلومینیوم، اطمینان حاصل شود بخش مکانیکی از ده سال از تعمیر و نگهداری رایگان، هیچ تعمیر و نگهداری تولید نمی کرد. منحصر به فرد ساختار آلیاژ آلومینیوم، اطمینان از رونق است تغییر شکل نیست، پایان دادن به تجهیزات، "هواپیما رانش" پدیده قرار داده است، باید از عمل طبیعی تجهیزات و عملکرد طبیعی دکتر تاثیر نمی گذارد.

فرآیند و کمال: تمام تولید قالب، اطمینان از خطای صفر از هر محصول. سطح و سطح داخلی هستند سمباده خورده، phosphatized، سپس الکترواستاتیک با فشار بالا اسپری، تشکیل یک پوشش صاف، که دارای ضد زنگ، ضد رسوب، و آسان برای تمیز کردن توابع.

اطمینان حاصل کنید که سر و صدای کم و بدون لرزش در طول عملیات و ارتفاع. آن بقیه بیمار را تحت تاثیر قرار نمی کند و آسیب خستگی به تجهیزات پزشکی ایجاد نمی کند.

چرخش تصویب مکانیکی ترمز میرایی: صاف و صاف، بدون سر و صدا، بدون سر و صدا، و کارکنان به راحتی می توانید به کار گیرند.

5، توانایی تحمل قوی: رزرو به اندازه کافی برای مشتری به اضافه کردن تجهیزات جدید به روز رسانی فضا: اتخاذ استحکام بالا آلیاژ آلومینیوم تحمل لایه هیئت مدیره ساختار، بیش از 1200 کیلوگرم آزمایش های غیر مخرب، ضریب ایمنی سطح 4، ظرفیت بار واقعی 300 کیلوگرم رسیده . بار آسان از هر گونه تجهیزات از قبیل ماشین بیهوشی، لاپاروسکوپی، دستگاه گردش خون خارج، و غیره

سه، تضمین اتصال بدون درز مواد ضد عفونی کننده هیچ زاویه مرده، آسان تمیز می کند. این برج تصویب ساده طراحی برای دیدار با الزامات از سرعت باد و جریان در اتاق عمل، بنابراین به عنوان برای اطمینان از اثر کامل تصفیه جریان آرام.


PF-50 دستی مستقل سقف با تدارکات سلاح تک:پرس و جو