پرستاری داخلی Chaperonage صندلی چین عرضه کننده

پرستاری داخلی Chaperonage صندلی چین عرضه کننده

FJ-23 فولاد جت مواد صندلی قالب ریزی و سازه انتقال جزئیات سریع نوع: صندلی چرخدار ابزار مهم توانبخشی، آن است که تنها بدن به جای ابزار برای افراد معلول و افراد معلول راه رفتن نیست، مهم تر این است که آنها با استفاده از یک صندلی چرخ برای ورزش و برای شرکت در فعالیت های اجتماعی. صندلی چرخ دار صندلی معمولا از صندلی چرخ دار صندلی، چرخ، ترمز و یک صندلی چهار بخش ساخته شده است.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

FJ-23 فولاد جت مواد قالب ریزی و سازه صندلی انتقال استفاده:


صندلی چرخدار ابزار مهم توانبخشی است که، نه تنها بدن به جای ابزار راه رفتن برای افراد معلول و افراد غیر فعال است، مهم تر این است که آنها با استفاده از یک صندلی چرخ برای ورزش و به شرکت در فعالیت های اجتماعی است. صندلی چرخ دار صندلی معمولا از صندلی چرخ دار صندلی، چرخ، ترمز و یک صندلی چهار بخش ساخته شده است. صندلی چرخ دار صندلی بر روی پایه از یک صندلی چرخدار به طور منظم ساخته شده است و یک دستگاه دست دادن اضافه کنید. صندلی چرخدار موتوری، بر اساس یک صندلی چرخدار به طور منظم، می افزاید: یک سیستم تقویت کننده الکترونیکی که مصرف فیزیکی کاربر را کاهش می دهد. صندلی چرخدار هوشمند بر روی یک صندلی چرخدار برقی، که باعث افزایش جنبش مکان، ایستاده حرکت، اینترنت تلفن همراه و مرتبط کنترل از راه دور + زندگی کمک است.


FJ-23 فولاد دستورالعمل جت مواد صندلی قالب ریزی و سازه انتقال:


دامنه استفاده: برای پاراپلژی سطح بالا و یا همی پلژی اما با توانایی کنترل دست تنها.

ویلچر برقی طراحی شده توسط باتری، توانایی ادامه خط شارژ در حدود 20 کیلومتر، با دستگاه کنترل از یک طرف، می توانید به جلو، عقب و تبدیل، می تواند در محیط داخلی و خارجی استفاده می شود. قیمت بالاتر است.

صندلی چرخدار دستشویی

محدوده: برای افراد معلول و مسن که نمی توانید به توالت بروید.

صندلی چرخدار: یک صندلی چرخ دار کوچک با صندلی توالت، صندلی چرخدار با یک سطل، و به مناسبت اختیاری است.

صندلی چرخدار ورزشی برای صندلی چرخدار ورزش: مورد استفاده برای فعالیت های ورزشی برای افراد معلول، هر دو توپ و سرعت مسابقه. طراحی خاص، مواد استفاده معمولا استفاده آلیاژ آلومینیوم یا مواد نور، شرکت و easy.Help صندلی چرخدار ایستاده

صندلی چرخدار: یک ایستگاه، یک صندلی چرخدار

بیمار که از فلج فلج یا مغزی است آموزش دیده را به ایستادگی و قطار:

یکی این است که جلوگیری از پوکی استخوان، ترویج گردش خون و تقویت عضلات آموزش.

دوم، آن است که مناسب برای بیمار به جسم. کاربرد: پاراپلژی، فلج مغزی


FJ-23 فولاد جت مواد تدارکات صندلی قالب ریزی و سازه انتقال:


08.jpg

پرس و جو