پزشکی اشعه ایکس مشاهده جعبه تولید کنندگان چین

پزشکی اشعه ایکس مشاهده جعبه تولید کنندگان چین

FJ-1 نوع جدید جعبه نظر پزشکی اشعه ایکس جزئیات سریع خواص: تجهیزات پزشکی اشعه ایکس و لوازم جانبی نام تجاری: گل مدل پزشکی شماره: FJ-1 محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی) نام محصول: پزشکی اشعه ایکس نمایش جعبه قیمت گواهی: CE ISO محل کارخانه: 2 ساعت مواد: اسلاید شیشه ای آلی و ABS رنگ: ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

FJ-1 نوع جدید پزشکی اشعه ایکس مشاهده جعبه استفاده کنید:


نیمه هادی دیود ساطع نور (LED) است که به عنوان یک منبع نور ساطع نور استفاده می شود. لامپ LED مشاهده است مزایای استفاده از درخشندگی بالا، عمر طولانی، محیط زیست صرفه جویی در انرژی، مقاومت در برابر زلزله خوب و حرارت کم. اما هزینه های تولید بالا آن را محبوبیت گسترده آن محدود است. در حال حاضر در بیمارستان میانه و سطح بالا، و دستگاه های پیشرفته تست غیرمخرب استفاده بیشتر


FJ-1 نوع جدیدی دستورالعمل های پزشکی اشعه ایکس باکس مشخصات:


1، لامپ LED با استفاده از آخرین تکنولوژی LED حالت جامد منبع نور روشنایی، منبع نور، ایمنی از ولتاژ کار برای ولتاژ dc 24 v و امنیت، ثبات و قابلیت اطمینان بهبود یافته است.

2، بیشتر یکنواخت، چند لینک لامپ مشاهده فیلم هیچ منطقه تاریک، یکنواختی شدت نور می تواند بیش از 80٪، فیلم های دیگر به شدت lamplight تنها 70 درصد است دست یابد.

3، تینر، LED ضخامت نمایش لامپ کمتر از 23mm مشاهده است. CCFL LCD دارای ضخامت 25 میلی متر.

4، روشن تر، بالاترین روشنایی می 4000cd / m2 و لامپ های فلورسنت سنتی برسد و یا CCFL LCD تنها 1200cd / m2 است. لامپ LED نمایش تا حد زیادی بهبود کیفیت تشخیص تصاویر پزشکی.

5، درجه حرارت رنگ با ثبات تر است، اجتناب از پدیده زردی فلورسنت سنتی یا لامپ CCFL LCD.

6، با عمر طولانی تر، روشنایی LED است که طول عمر از 50،000 ساعت، حدود سه بار به عنوان بزرگ به عنوان یک ال سی دی CCFL و پنج تا ده برابر به عنوان بزرگ به عنوان یک لامپ نور روز استاندارد.

7، بیشتر سازگار با محیط زیست، با هیچ جیوه در حفاظت از محیط زیست.

8، شاخص های کلیدی ممکن است بالاتر از استاندارد ملی تصاویر پزشکی. شاخص روشنایی ال سی دی های فلورسنت یا CCFL است به استاندارد نیست.

9، ثبات روشنایی، فرکانس بدون فلش، تا حد زیادی خستگی بصری را کاهش دهد.

10، بدون نیاز به شروع مخازن و ال سی دی CCFL و لامپ مشاهده عادی باید گرم شود تا.

11، لامپ LED و دیدگاه سنتی پزشکی در مقایسه با تعدادی از چراغ، زیرا با استفاده از تکنولوژی هوشمند، افزایش یافته است بسیاری از ویژگی های جدید، از جمله: القای درج (نور)، چراغ پارتیشن، دکمه کم نور، روشنایی صفحه نمایش دیجیتال، حافظه روشنایی، به طور منظم خاموش کردن، به خصوص دستی عملکرد دوگانه اتوماتیک، نه تنها در اختیار کاربران با راحت است، صرفه جویی در انرژی، حفاظت از محیط زیست، و تا حد زیادی زندگی طولانی از محصول می باشد.


FJ-1 نوع جدیدی تدارکات پزشکی اشعه ایکس باکس مشخصات:


08.jpg

پرس و جو