قیمت سیستم پزشکی تخت روان هیدرولیک تخت روان

قیمت سیستم پزشکی تخت روان هیدرولیک تخت روان

FC-IS کتابچه راهنمای پزشکی تخت روان جزئیات سریع نوع: تخت روان انتقال هیدرولیک نام تجاری: تعداد گل مدل: FC-IIS محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی) تایپ کنید: انتقال هیدرولیک برانکارد رنگ: سفید ماده: گواهی ABS: CE / ISO13485 خاص استفاده از: بیمارستان چرخ دستی مامور تنظیف گارانتی: 1 سال تابع: 5 توابع اصلی ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

FC-IS دستورالعمل برقی پزشکی تخت روان:


کامیون نجات، از جمله بدن ماشین، و قرار داده شده در بدنه خودرو کمدهای پزشکی، کابینت پزشکی از جمله کابینه خود در موقعیت دیگری و درب قرار داده، بالای کابینه خود در موقعیت دیگری قرار داده است برای فضاهای مواد مخدر استفاده می شود، کابینه خود در موقعیت دیگری قرار داده به فضاهای محصور استفاده فشار کشش پوشش، بدنه خودرو استفاده کرده است به رفع اکسیژن بمب آستین سیلندر اکسیژن، یک سر بدنه خودرو با قاب تزریق مجهز، در یک نجات از ماشین در همان زمان نصب یک انتقال و اکسیژن آستین، و راه اندازی با آیتم های متعدد از کشو، ambry، می تواند آیتم های بیشتر، افزایش استفاده نگه راحت تر، فشار کشش پلیتی از یک سو، می تواند به عنوان پلیتی استفاده می شود، و می تواند به عنوان یک ایستگاه کاری در همان زمان، افزایش سطح از عمل.


پارامترهای FC-IS برقی پزشکی تخت روان فنی:


FC - IS، مشخصات 1950 * 650 * 560/860 میلی متر، بالا - پایین 860-560 - میلی متر، زاویه تماس 0 تا 60 درجه سانتی استاندارد لوازم جانبی، تشک، آب نمک، بسته بندی 0.98 M3 / A، سیستم توزیع قدرت اختیاری است


FC-IS برقی پزشکی تخت روان مزیت:


ماشین دست دادن امداد و نجات، نوسان از جهت عقربه های ساعت، بدن از بدن تا، در خلاف جهت عقربه، بدن پایین.

ساختار قاب اصلی خودرو نجات تصویب آلیاژ A380.2 ریخته گری بین المللی می میرند.

شکل زیبا و قوی است. چهره خودرو امداد و نجات و گارد نگهبان اتخاذ واردات مواد PE یک بار تشکیل، زیبا جامد.

طراحی این بخش از خودرو نجات طراحی شده است، قسمت بالای بدن با استفاده از دمپر ایتالیا به عنوان منبع حمایت، عملیات مناسب است.

علامت گذاری به عنوان فلش روشن نشان می دهد تا کاربر را به انجام عملیات. چرخ کنترل مرکزی، با قطر تا 150mm است، با یک راهنمای چرخ مرکزی، که آن را آسان برای کاربر به کنترل جهت بدنه خودرو می سازد مجهز شده است.

یک نفر می تواند به راحتی کار، راحتی ایده آل تر است.


FC-IS تدارکات برقی پزشکی تخت روان:


03.JPG

پرس و جو