بهترین و چرخ دستی پرستاری بیمارستان ساخته شده در چین

بهترین و چرخ دستی پرستاری بیمارستان ساخته شده در چین

FCA-04 nuring واگن برقی جزئیات سریع نوع: بیمارستان مبلمان استفاده خاص: بیمارستان چرخ دستی استفاده عمومی: مبلمان تجاری مواد: پلاستیک محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: تعداد گل مدل پزشکی: FCA-05 نام: بیمارستان فروش داغ tolley واگن برقی پرستاری چرخ دستی مامور تنظیف Meidcal برای درمان ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

FCA-04 طرح nuring واگن برقی:


بخش پایین تر از مراقبت های پزشکی از جمله پایه، نصب پایه از چهار چرخ، نصب و راه اندازی پایه بالا بلند کردن براکت های قابل تنظیم، بلند کردن تنظیم بلند نصب و راه اندازی پشتیبانی پلت فرم بالا، بلند کردن نصب و راه اندازی پلت فرم، بلند کردن پلت فرم به ترتیب در هر دو طرف نوار راهنمای اول و نصب میله راهنمای دوم، میله راهنمای اول در آستین اول کشویی نصب شده است، اولین آستین کشویی بر روی براکت برای اولین بار نصب، لولا تخت حتی در پایان از براکت اول و فعالیت، فعالیت ضامن بشقاب قلاب در انتهای دیگر از نصب و راه اندازی، میله راهنمای دوم در آستین کشویی دوم نصب، آستین کشویی دوم بر روی پایه نصب شده است. آن می تواند مشکلات موجود در تکنولوژی های فعلی را حل کند، می تواند با توجه به بیماران اندازه بدن از ارتفاع های مختلف تنظیم، را بیماران را به راحت تر، و می تواند در ارائه آن برای بیماران نوشته شده و در پلت فرم مصرف، می تواند الزامات استفاده از بیماران را تامین کند.


FCA-04 دستورالعمل nuring واگن برقی:


مشخصات: 780 * 475 * 1000mmm


1، را انتخاب کنید فولاد ضد زنگ لوله ضخامت، ضخامت دیواره بیشتر از 1.0 میلی متر است. این ضد شوک، تحمل قوی، درخشان و ویژگی های با کیفیت جدید.

2، فرآیند جوشکاری و جوشکاری با تکنولوژی جوشکاری های جدید همراه با 304 سیم لحیم کاری خاص، که نمی تواند لحیم شوند، سطح سطح جوش یکنواخت و زیبا و قوی است.

3، اتصالات لوله ها، رمنج نیمه قوس نزدیک به دهان، هیچ پلیسه است. طراحی قدرت غیر مخرب از دستگاه طراحی شده است.

4، بررسی فولاد ضد زنگ ماشین خاک را انتخاب کنید نوع درجه کشتی بوم، اتصال دهنده های سریع، خوب عملکرد سایش مقاوم در برابر، و برجسته نیاز شدید برای جزئیات.

5، اولین چرخ پا ملی برای سه سال تضمین شده است. چرخ دستی با واردات supermute چرخ پا پزشکی، بالا و مواد TPR الاستیک shaole 50 درجه مجهز، سطح تایر از تایر، صمغ زدایی شده است، چسبنده نیست. چرخ نایلون صنعتی نسبت به ده برابر سازه های فلزی، زنگ زده است، صاف و پوست کنده است. دقت بالا شیار عمیق، چرخش نور، شده است با اثر supermute ذاتی پیکربندی شده است.

6، بسته مراقبت از ماشین صبح تصویب واردات کارتن خاصی، تنها برای کاربر به امن و به موقع به دریافت کالا رضایت بخش باشد.


FCA-04 تدارکات nuring واگن برقی:


物流 فعلی


پرس و جو