بهترین و ABS چرخ دستی بالینی مبلمان فروش

بهترین و ABS چرخ دستی بالینی مبلمان فروش

FCA-15 واگن برقی بیهوشی جزئیات سریع استفاده خاص: تخت بیمارستان عمومی استفاده: تجاری نوع مبلمان: مبلمان بیمارستان، ABS چرخ دستی مواد: پلاستیک، ABS خورده: بدون حجم: 610x410x830mm، محل 610x410x830mm منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: شماره مدل پزشکی گل: FCA-07 بهترین و ABS فروش ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

FCA-15 واگن برقی بیهوشی استفاده:


گاردریل خودرو از 12 میلی متر و 5 میلی متر Φ Φ پردازش فولاد ضد زنگ و صیقل جوش ساخته شده

بدنه خودرو است که توسط دو درهای بسته طراحی شده

لوله از جنس استنلس استیل و فولاد ضد زنگ جوش داده شده و مونتاژ شده برای مقاومت در برابر خوردگی. در سمت چپ با یک فروشنده است، که یک فولاد ضد زنگ لوله گرد مجهز شده است.


FCA-15 دستورالعمل برقی بیهوشی:


حجم: 850 * 520 * 950mm


با استفاده از مواد فولاد ضد زنگ به خم شدن، مطبوعات، و جوش.

پنل، بدن، کفپوش،، کشو، درب ضخامت 1.0 میلی متر دلتا؛

اتخاذ 75mm wanxiang چرخ 4، بالا مقاوم در برابر سایش، بی صدا و با ثبات است.

این خودرو شرکت، زیبا و آسان به این عمل است.


عملکرد محصول:

1: فولاد ضد زنگ بدنه خودرو امداد و نجات به دو قسمت، بالا کمدهای حجم زیادی تقسیم شده است، کشو تصویب مسیر اسلاید لال، و نقاشی آرام و انعطاف پذیر است. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد را انتخاب کنید فیبر فولاد شیشه ای فشار کشش. می توانید تزریق یک بار مصرف، سواب پنبه، گاز و غیره، مناسب و عملی واریز.

در نمای بیرونی زیبا، تخت، درست است، چهار گوشه موازی، سطح دارای هیچ لبه جلو، پلیسه و دیگر نقص آشکار، قطعات جوش جلا و صاف، جلا و حتی هستند.

3: با کیفیت بالا و با کیفیت بالا کاستور ساکت و آروم، با یک بار از های 50kg، از آن آسان است به انعطاف پذیر، هیچ قدم زدن مار و سر و صدا غیر طبیعی.


FCA-15 تدارکات برقی بیهوشی:


物流 فعلی
پرس و جو