صفحه اصلی > اخبار > محتوای
میز کار الکتریکی طول عمر خدمات
- Aug 16, 2017 -


تقاضا وجود دارد یک بازار وجود دارد، به منظور ایجاد مردم در روند جراحی راحت تر، بهره برداری از صنعت ظاهر جدول الکتریکی عامل، و سپس چرا جدول عملیاتی الکتریکی بسیار محبوب است؟ عمدتا به دلیل عملکرد اصلی جدول عامل، ما همه با هم برای دیدن عملکرد اصلی جدول الکتریکی عامل و اصل کار است.

ویژگی های اصلی:

نقش اساسی جدول الکتریکی عامل تنظیم موقعیت جراحی، قرار گرفتن در معرض جراحی است، به طوری که عمل جراحی هموار. اتاق عمل به طور معمول استفاده می شود دارای پنج دسته است. جدول جراحی الکتریکی به دنبال موقعیت پایینی، موقعیت قوزکش، موقعیت کج، موقعیت پریدنی و موقعیت نشسته است.

میز عمل الکتریکی سر و گردن، قفسه سینه و شکم، اندام، ویژگی های ادراری و صورت و سایر قسمت های عمل، مطابق با ویژگی های آناتومی انسان و نیازهای مراقبت های پزشکی، دارای ویژگی های زیر است:

1، طراحی ارگونومیک، جدول جراحی الکتریکی به طور موثر می تواند شدت کار کارکنان بهداشت را کاهش دهد.

2، ظاهر زیبا، سطح بالا، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت مکانیکی بالا پس از اسپری. بدن شامل فولاد ضد زنگ، آلیاژ آلومینیوم، چدن و سایر مواد با کیفیت بالا است. یکی از پایه ها، ستون های بلند و دیگر ساختار انتقال اصلی که با فولاد ضد زنگ پوشیده شده است. تخت خواب توسط ضد آلودگی، ضد اسید و قلیایی ترکیب باکلییت با شدت شدید، مقاوم در برابر حرارت و با دوام، جدول جراحی الکتریکی نفوذ اشعه X خوب است. تشک های هدایت می توانند از زخم های کف پا و الکتریسیته ساکن جلوگیری کنند.

3، نوع افزایش می یابد. از جمله ساخته شده در پل کمر، پنج ستون جزئی، کاتتر بازو C و غیره. راحت و امن. کامل عملکرد کنترل دقیق دقت و عمر طولانی.

4، هوشمند، تابع عامل کنترل کامپیوتر در سال های اخیر به طور قابل توجهی با سیستم کنترل کامپیوتر، تمام موقعیت یک کنترل کلید واحد افزایش یافته است.

5، اغلب با انواع مختلف برای گسترش عملکرد دستگاه، جدول جراحی الکتریکی مناسب برای جراحی، زنان، اورولوژی، چشم پزشکی، ارتوپدی. انورکتال و آتالارینژولوژی و سایر بخش ها.

اصل کار:

جدول عملیاتی الکتریکی به قدرت هیدرولیک الکتریکی، با کنترل سوئیچ، شیر کنترل و شیر الکترومغناطیسی تشکیل شده از ساختار کنترل اصلی. از طریق پمپ هیدرولیکی برقی هیدرولیک برای تامین منبع هیدرولیکی، حرکت سیلندر دو طرفه سیلندر را کنترل کنید. جدول جراحی الکتریکی و از طریق کلید دسته برای کنترل میز عامل برای انواع تغییرات مکان مانند بلند کردن چپ و راست دمیدن عقب، عقب و پایین حرکت، ثابت تلفن همراه و سایر توابع. بنابراین برای دستیابی به الزامات عمل جراحی.

1، سیستم هیدرولیک: سیستم هیدرولیک دارای ساختار جمع و جور، اندازه کوچک، وزن سبک، سر و صدای کم، کنترل صاف، آسان برای نصب و طرح کلی و دیگر ویژگی های قدیمی است. سیستم هیدرولیک شامل مخزن سوخت، سوپاپ، سوپاپ سوپاپ، شیر تخلیه، باتری کپسول نوع، فشار سنج، دریچه گاز و سیلندر است. کپسول را می توان به عنوان منبع انرژی مورد استفاده قرار داد. مورد استفاده برای ذخیره نفت فشار و انتشار انرژی در صورت نیاز. با توجه به فشار سنج برای رسیدن به جبران خودکار فشار. موتور درایو به طور مستقل با درایو مربوطه رانده می شود. جدول جراحی الکتریکی دو طرف بستر عملکردی با کنترل دقیق کنترل کننده رطوبت مجهز شده و می توانند توسط کنترل دستی کنترل های مختلف کنترل حرکت را تکمیل کنند.

2، سیستم مدار: جدول عملیاتی الکتریکی پارامترها توسط میکروپروسسور کنترل می شود. ریزپردازنده از طریق بخش درایو کنترل به هیدرولیک و موتور محرک متصل است. جدول جراحی الکتریکی هیدرولیک و موتور محرک برای تکمیل حرکات مختلف تخت عمل، از جمله حرکت جلو و عقب، حرکت طولی، حرکت بلند و چرخش تخت استفاده می شود. طراحی میکروپروسسوری طراحی مدار را ساده می کند. خط خط خط خط را بسیار کم کنید. برای اطمینان از قابلیت اطمینان عمل.