صفحه اصلی > اخبار > محتوای
جدول عامل برق متعلق به طراحی مهندسی
- Jun 16, 2017 -


عامل برق ویژگی های جدول محصولات: برای پاسخگویی به نیازهای عملیات های مختلف.

① دارای یک طراحی مهندسی قوی؛

② تخت با وارد ورق کربن پلاستیک؛

③ AC و DC دوگانه، کنترل از راه دور دو برای کنترل انواع اقدامات؛

④ پایه، فریم جدول و هر دو طرف از مسیر برای فولاد ضد زنگ 304؛

⑤ تشک با استفاده از چرم مصنوعی حافظه پیچیده با چگالی بالا وارد اسفنجی قالب ریزی و سازه های بدون درز؛

⑥ وارد موتور نام تجاری LINAK، بدون سر و صدا، جداول عامل الکتریک عمر طولانی.

⑦ دستگاه ترمز پایی به منظور تسهیل حرکت میز عامل برق؛

⑧ رئیس هیئت مدیره، بشقاب پا برای کنترل بهار گاز وارداتی، برق پاها جدول جراحی برای پا از نوع، قابل جابجایی.

بحث و گفتگو در پدیده شایع و راه حل های الکتریکی جدول عامل

1، برق جدول عامل عمل چرخش است.

اگر فقط عمل به جلو است، از اقدامات دیگر وجود دارد، آن را نشان می دهد که پمپ در حال کار مناسب، اما مربوط به شکست سوئیچ غشاء و یا شکست شیر برقی مربوطه. قضاوت در مورد شیر برقی خوب است یا بد دو راه وجود دارد. یک با یک مقاومت سه متر، برق جداول عامل و از سوی دیگر با یک فلز را اندازه گیری تا ببینید که آیا هیچ مکش وجود دارد. البته، اگر عمل دریچه کشش برقی طبیعی است. و انسداد نفت خواهد مشکلات فوق رخ می دهد.

اگر نه تنها رو به جلو حرکت نمی کند، از اقدامات دیگر نیست، که شده است، خرابی پمپ فشرده سازی. اول چک ولتاژ در پمپ فشرده سازی استفاده نمی شود، با سه جدول با مقدار مقاومت پمپ فشرده سازی عادی است؟ اگر در بالا به طور کلی شکست تخفیف خازن طبیعی است.

2، جدول عامل الکتریکی در یک جهت عمل، جهت دیگر هیچ اقدام هستند.

یک طرفه بدون شکست عمل به طور کلی توسط دریچه الکترومغناطیسی ایجاد می شود. الکترومغناطیسی معکوس شکست دریچه ممکن است توسط مدار کنترل نامناسب ایجاد می شود، دریچه مکانیکی ممکن است گیر می شود. روش بازرسی خاص مقدار اول شیر است که هیچ ولتاژ وجود دارد. جدول جراحی الکتریکی در صورتی که ولتاژ وجود دارد قرار دادن شیر برای باز کردن تمیز کردن. به عنوان یک نتیجه از استفاده طولانی مدت، برای فعالیت دریچه در محور اگر کمی از ناخالصی خواهد شد گیر در شفت ایجاد می شود، در نتیجه عملیات برق فقط در یک جهت از فعالیت وجود دارد.

3، استفاده از جدول عامل های برقی که به طور خودکار باز می شود، برق جدول جراحی اما سرعت بسیار آهسته است.

این اتفاق می افتد که در جدول عامل برق مکانیکی است که بیشتر، به طور عمده بلند خرابی پمپ. استفاده از جدول عامل برق پس از چند سال ممکن است ناخالصی بسیار کوچک رخ می دهد در دریچه ورودی نفت باقی می ماند، در یک نشت کوچک داخلی منجر شده است. راه حل این است به حذف پمپ بالابر با تمیز کردن بنزین، به ویژه، به بررسی روغن را در شیر. پس از شستشو به دوباره اضافه کردن روغن تمیز.

4، استفاده از جدول عامل های برقی که به طور خودکار باز می شود، سریع تر، و صدا ارتعاش.

این شکست مشکل از دیواره داخلی از وان است. بلند مدت اقدام به بالا و پایین، اگر کاسه چرم است یک کمی از ناخالصی. گاهی اوقات دیوار لوله کشیده بیرون خش، جدول جراحی الکتریکی یک مدت طولانی، خش بیشتر و بیشتر عمیق به تولید شکست بالا. راه حل این است به جای وان.

5، عمل جراحی به طور خودکار پایین روتر، اما سرعت بسیار آهسته است.

این شکست است که عمدتا به دلیل نشت ناشی از شیر برقی، به طور کلی در جدول عامل برقی، استفاده طولانی مدت از ناخالصی گاهی اوقات در دهان شیر برقی جمع آوری رخ می دهد. راه حل این است به حذف شیر برقی با تمیز کردن بنزین است. نیاز به توجه به است با توجه به فشار زیادی بر روی روتر، طرح کلی از جدول عامل برق دو دریچه های برقی در سری، برق جدول جراحی در هنگام تمیز کردن با دو برای تمیز کردن.