صفحه اصلی > اخبار > محتوای
لامپ عملیاتی هالوژن برای نورپردازی در حوادث مختلف عملیات مناسب است
- Sep 07, 2017 -

در حال حاضر لامپ جراحی هالوژن به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است، اصل طراحی آن این است که در طول عملیات به همان اندازه که ممکن است در طول عملیات انجام شود، پزشک بر روی مشاهدات سایت سایه تاثیر نمی گذارد، که باعث افزایش میزان موفقیت عمل می شود، طولانی تر از نور عملیاتی برای حفظ استفاده درازمدت گرما بیش از حد نداشته باشد، ناراحتی فیزیکی بیمار را کاهش دهد.

خلاصه برای شما لامپ جراحی حاوی هالوژن را معمولا با یک سر در کنسول ثابت می کند، می تواند به بالا و پایین حرکت کند یا یک حرکت دایره ای، اغلب به کنتاکت آداپتور ثابت متصل شده متصل شود. نور جراحی هالوژن برای جابجایی محل قرار گیری انعطاف پذیر و تثبیت اتوماتیک و توقف عملکرد، هدایت جهت، بنابراین در بالای و اطراف جراحی سایت برای حفظ فضای مناسب، نور جراحی هالوژن را می توان در سقف و یا دیوار از نقطه ثابت نیز می تواند در سقف مسیر قرار گیرد.

در اتاق عمل، لامپ عامل هالوژن برای پزشکان طراحی شده است تا بهترین و روشن ترین محیط روشنایی را فراهم کند. از آنجائیکه دید و دقت در تضمین اجرای جراحی نقش مهمی دارند، با توجه به برنامه، نور جراحی هالوژن، مهم است که این ابزار را با موفقیت انجام دهید.

در طول عملیات، متخصصان پزشکی فاقد چراغ های جادویی مناسب برای بررسی بسیاری از مشکلات هستند، نباید یکی از آنها باشد. به همین دلیل مهم است که لامپ عامل هالوژن هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. هر لامپ سقف جراحی مناسب برای یک لامپ طولانی مدت با لامپ های متعدد و نور جراحی هالوژن است، به طوری که اگر از بین نرود، هنوز روشنایی جراحی قابل اعتماد است. چراغ های سقف اتاق عمل توانایی چرخش بی نهایت را دارند تا بتوانند از آن استفاده نکنند. نور جراحی هالوژن بسیاری از چراغ های سقف جراحی ما بزرگترین نور سفید خاموش و کاهش عملکرد سایه را منتشر می کنند. کل پروسه بالینی را راحت و سرد نگه دارید. با این حال، نقطه روشنایی واقعی در این نور کنترل روشنایی چراغ های عامل و صفحه نمایش لمسی LCD در صفحه درجه حرارت رنگ است. این ویژگی اجازه می دهد تا پزشکان به راحتی هر وضعیت را تنظیم کنند. صفحه نمایش لمسی گزینه تنظیم استاندارد برای هر چراغ های عامل است.

عملکرد لامپ های لامپ هالوژن قابل اعتماد، ساده و آسان برای استفاده نماد محصول است، برای به دست آوردن حداکثر روشنایی، بالاترین کیفیت بدون سیستم رفیق بازو، قابلیت اعتماد به نور لامپ های هالوژن و رندر رنگ واقعی، هیچ ارزش بهتر از اوج عملیات نور. لامپ جراحی هالوژن طراحی یک لامپ مضر چند لامپ، استفاده از یک لامپ عقبگرد پیچیده را در یک لامپ منبع منحصر به فرد از بین می برد.

لامپ عملیاتی لامپ هالوژن به طور گسترده ای مورد استفاده برای انواع نیازهای عملیاتی عملیات، تجهیزات نورپردازی ایده آل در اتاق عمل مدرن، طراحی بدن بدن به طور کامل محصور خطی، کاملا ضد عفونی اتاق عمل و استانداردهای استاندارد ورقه ورقه استاندارد، استفاده از CAD / تکنولوژی CAM برای ایجاد سیستم نورپردازی منعکس کننده کلی، عمق روشنایی تا 1000 میلیمتر، نور جراحی هالوژن با استفاده از تکنولوژی جبران دمای رنگ برای بهبود رنگ کاهش نور و نرمی و یکنواخت به طوری که جراح چشم طولانی عمل جراحی خسته نیست. این بهترین انتخاب برای تمیز کردن اتاق عمل برای پاسخگویی به نیاز عملیات ویژه مانند عمل جراحی مغز، عمل جراحی قلب، جراحی اعصاب، پیوند و غیره برای محیط آسپتیک است.