صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چراغ عملیاتی چراغ دارای کارایی نورانی بالا است
- Aug 28, 2017 -


چراغ لامپ عمل استفاده از چراغ نور ستاره بازتاب نور سیستم جاده در مقایسه با کل لامپ بازتاب، به طور قابل توجهی کاهش تابش، لامپ دارای صرفه جویی در انرژی، ایمنی حفاظت از محیط زیست، عمر طولانی، تولید حرارت کم، روشنایی بالا، ویژگی های ضد آب و دیگر، نور جراحی نور و دارای راندمان بالا درخشان، مقاومت در برابر ضربه، آسان برای شکستن، آلودگی جیوه و سایر مزایا. نور جراحی نور به طور عمده در اتاق عملیات پزشکی پزشکی برای بیمار برای روشن شدن عملیات اعمال می شود.

معرفی لامپ عملیاتی چراغ:

چراغ جراحی چراغ برای روشن کردن محل جراحی مورد نیاز تجهیزات ضروری مهم است، مهم ترین تجهیزات پزشکی در اتاق عمل، کارکنان پزشکی از طریق استفاده از نور، نور جراحی نور برای دستیابی به بیماران بدون سایه از اهداف نورپردازی سایت، بنابراین برای کمک به پزشکان به وضوح تشخیص ضایعات بافت، با موفقیت عملیات. تجهیزات لامپ جراحی نیاز به بهترین مشاهده ممکن را از اشیاء در عمق مختلف، اندازه و کنتراست پایین در برش و حفره بدن. بنابراین، نور جراحی نور علاوه بر نیاز به "بدون سایه"، بلکه نیاز به یکنواختی روشنایی، کیفیت نور خوب، می تواند بین خون و بدن دیگر بافت های دیگر، ارگان های رنگ تفاوت بین.

چراغ جراحی لامپ ویژگی های محصول:

1، استفاده از منبع نور خنک کننده وارد شده به عنوان روشنایی جراحی، نور جراحی نور منبع نور سرد است، پزشکان سر و زخم منطقه تقریبا بدون افزایش درجه حرارت.

2، LED سفید متفاوت از عملیات عادی با ویژگی های دمای رنگ منبع نور است، می تواند خون و سایر بافت ها، ارگان های تفاوت رنگ را افزایش دهد، به طوری که چشم بیننده روشن تر است.

3، استفاده از ابزار دیجیتال برای کنترل روشنایی LED، اپراتورهای نور جراحی نور می توانند بر اساس سازگاری خود با تنظیم روشنایی باشند.

4، دمای رنگ را می توان با توجه به سازگاری اپراتور و عملیات مختلف تنظیم کرد.

5، LED چراغ عملیاتی برای منبع تغذیه خالص DC، بدون استروبوسکوپی، نور جراحی نور نیز در منطقه دیگر تجهیزات برای تولید تداخل های هارمونیک کار نخواهد کرد.

6، استفاده از ولتاژ کنترل منبع تغذیه سوئیچ وارداتی، به طوری که ولتاژ کار همیشه در حالت پایدار است.

7، ژتون پوششی قابل جابجایی، می تواند در درجه حرارت 1 35 ℃ ضد عفونی شود.

8، استفاده از سیستم های ویژه نوری، 360 ℃ یکنواخت تابش در اشیاء مشاهده شده، LED جراحی نور هیچ تولید فانتوم، تعریف بالا.

9، چراغ عملیات لامپ به طور متوسط عمر طول عمر (50000h)، بسیار بزرگتر از لامپ هالوژن تنگستن سنتی (1500h)، لامپ صرفه جویی در زندگی بیش از 20 بار.

10، منجر به بازده بالا درخشان، مقاومت در برابر ضربه، به راحتی شکسته، نور جراحی نور آلودگی جیوه نیست، و نور منتشر شده آن شامل مواد مادون قرمز و ماوراء بنفش از آلودگی رادیواکتیو نیست.

11، آلیاژهای تیتانیوم آلیاژهای بزرگ بدون جوش، نور جراحی نور طراحی ساده لامپ بیشتر مطابق با نیازهای طراحی مدرن تصفیه هوا در اتاق جریان، ظاهر مد به اتاق عمل بیمارستان برای ارائه نقطه روشن جدید است.