صفحه اصلی > اخبار > محتوای
رهبری جراحی نور ضد تداخل توانایی
- Jul 25, 2017 -


به نظر میرسد چراغهای جراحی را رهبری می کند، همه ما می دانیم که موقعیت پایدار، تنظیم بی نظیر روشنایی و غیره است. در اینجا برای معرفی شما به رهبری عملیات نور نوری، خوش آمدید به نگرانی مشترک است.

نور جراحی هدایت شده با استفاده از دیودهای نور، استفاده از تراشه نیمه هادی حالت جامد به عنوان یک ماده ی فلورسنت می تواند نور قرمز، زرد، آبی، سبز، آبی، نارنجی یا بنفش را بفرستد. چراغ جراحی چراغ لامپ عمومی چراغ برای تولید راه نور سفید به نور تک رنگ تقسیم شده است برای تحریک فسفر برای ارسال رنگ های دیگر نور، و در نهایت به نور سفید مخلوط شده، و یا استفاده از چند رنگ مختلف از تراشه با هم به منظور تشکیل یک LED سفید .

لامپ جراحی لامپ به طور عمده برای روشن شدن محل جراحی استفاده می شود، می تواند یک نقص خوب در برش و حفره های بدن در عمق مختلف، اشیاء کوچک و کنتراست کم باشد. نور جراحی نور شرح زیر در مورد ویژگی های عملکرد لامپ بی نظیر زیر است: به دنبال توجه شما هستیم

یک چراغ جراحی منجر به شش گروه مفاصل مشترک، سبک وزن موبایل، موقعیت پایدار، عملکرد صاف و قابل اطمینان، درجه حرارت مواد مقاوم در برابر شعله و ایمنی.

دوم، استفاده از کنترل دیجیتال میکرو کامپیوتر، با هشت بخش انتخاب روشنایی، نور جراحی نور و عملکرد حافظه نور و ویژگی های عملکرد ولتاژ گسترده، عملکرد پایدار، توانایی ضد تداخل.

سوم، سیستم تمرکز سیستم جمع و جور، جایگزین لامپ، پرسلن سریع و راحت است؛ ژاکت دسته قابل جدا شدن

چهارم، جراحی به رهبری نور رنگ را با توجه به رنگ روشن تصمیم، با تضمین دمای رنگ خوب انجام می دهد.

پنجم، کل بسته طراحی خطی لامپ خطی، به طور کامل با اتاق عمل در حال حاضر استاندارد مورد نیاز جریان لمینیت استاندارد.

شش چراغ جراحی به رهبری لامپ پانل نور موج دار، LED جراحی نور می تواند نور را ملایم تر، امنیت بهتر

لامپ جراحی لامپ، تجهیزات مهمی در اتاق عمل است، بنابراین کار تعمیر و نگهداری روزانه آن بسیار مهم است، برای اطمینان از کارکرد عادی کلید سایه بی سایه. برای موارد زیر برای جزئیات روشهای نگهداری، توجه شما را جلب کرده است.

اول، اول از همه برای بررسی اینکه آیا عمل لامپ بدون سایه قابل انعطاف است، ترمز دقیق،

دوم، چراغ اتصال لامپ جراحی به رهبری لامپ، اتصالات پیچ، برس و سایر اجزای محکم محکم بسته شده است.

سوم، بررسی عمل مشترک ترمز طبیعی است، حد چرخش، چراغ خنک کننده نور جراحی و نگهدارنده لامپ، حالت نور لامپ طبیعی است.

چهارم، هر روز برای تمیز کردن روزانه، استفاده از حلال های قلیایی ضعیف، مانند آب صابون، عمل بدون سایش چشم ظاهر چشم، برای اطمینان از عمل جراحی لامپ های تمیز و بهداشتی.