صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نور عملیاتی برای تضمین روشنایی اتاق نور اتاق عمل
- Sep 07, 2017 -


لامپ عملیات در واقع لامپ معمولی را متمایز می کند که ضروری است برای دستیابی به درخواست خاص عملیات. اول، نیاز به روشنایی نور اتاق عمل، دوم، روشنایی جراحی ایمنی، سه، هیچ سایه مورد نیاز، چهار، نیازهای نور سرد، پنج، نور جراحی می تواند مورد نیاز ضد عفونی حذف شود. لامپ عملیاتی شامل کل لامپ عملیاتی رفلکس و نوع سوراخ لامپ عملیاتی دو سری، لامپ عملیاتی رفلکس و لامپ مولکولی مادون قرمز و لامپ تک، لامپ عمل نوع سوراخ نیز لامپ نامه و لامپ تک دو نوع مشخصات فنی. لامپ عملیاتی می تواند روشنایی روشنایی اتاق عمل را برای تضمین فراهم کند، جراح اتاق عمل باید بتواند با دقت کانتور را تشخیص دهد، نور جراحی رنگ و حرکت، بنابراین نیاز به شدت نور است که نزدیک به کیفیت نور خورشید است، حداقل 100000 نورپردازی، لامپ عملیاتی حداکثر تا 150 هزار روشنایی روشنایی را فراهم می کند و روشنایی لامپ عمل می تواند تنظیم بی وقفه باشد، در طول عملیات در صورت شکست، شما می توانید به طور خودکار لامپ آماده به کار ، زمان 0.3 ثانیه است، بنابراین نور عملیات می تواند نور جراحی ایمن را فراهم کند. نور عملیاتی از طریق بازتابنده چندجانبه می تواند بدون نیاز به نور سایه به دست آید، بازتابنده از طریق مهر و موم صنعتی تولید می شود، با بازتاب 95٪ بالا، تشکیل یک پرتو همولوگ از نور، جراحی نور تشکیل یک پرتو از 80 سانتی متر زیر لامپ بشقاب برای اطمینان از روشنایی عملیات، بدون سایه، و زمانی که شانه جراح، دست و سر بلوک نور، می تواند بسیار سطحی باقی می ماند.

چراغ های عامل در یک نور روشن در عین حال، از تولید گرما جلوگیری می کنند، چراغ از نوع جدید فیلتر می تواند 99.5٪ از اجزای مادون قرمز فیلتر شده، اطمینان حاصل شود که منطقه عملیاتی سرد سرد است.

طراحی لامپ عملیات و موقعیت نصب و استاندارد دسته بندی استاندارد استاندارد، جراحی نور می تواند مقدار پاتوژن را به طور موثر کنترل، ممکن است ضد عفونی را حذف کند.

چراغ عملیاتی نصب شده در سقف باید با یک یا بیشتر ترانسفورماتور در یک جعبه کنترل از راه دور در سقف یا دیوار، برای تبدیل ولتاژ منبع تغذیه ورودی به فشار کم مورد نیاز اکثر لامپها قرار گیرد. اکثر چراغ های عامل دارای کنترل های کم نور هستند و بعضی از محصولات همچنین می توانند طیف وسیعی از زمینه های نور را تنظیم کنند تا نور محیط اطراف جراحی را کاهش دهند (بازتابنده و چشمک زدن از ورق، گاز یا دستگاه ها می تواند باعث ناراحتی چشم شود). نور جراحی نور عملیاتی می تواند اطمینان حاصل کند که دمای رنگ تا دمای 4000 رنگ، نزدیک به نور روز است، نور جراحی چشم را روشن تر می کند و کارکنان پزشکی را برای ساعت های طولانی و چرت زدن به کار نمی برد.

نور عملیات نیز لامپ نامیده می شود، در واقع آن را واقعا نمی سایه، با توجه به بازتاب و انتقال، تنها تنگی برای کاهش umbra آشکار نیست. سایه ها اجسام سبک هستند که می توانند تشکیل شوند. هر سایه متفاوت است نگاهی نزدیک به سایه های نور الکتریکی نگاه کنید و می بینید که وسط سایه کمی تاریک تر است. نور جراحی قسمت تاریک سایه مرکزی Umbra نامیده می شود، و قسمت خاکستری آن نیمه نامیده می شود. این پدیده ها به طور پیوسته با انتشار خطی نور ارتباط دارند. اگر یک سیلندر بر روی میز قرار دهید و یک شمع در کنار آن قرار دهید، سیلندر یک سایه روشن ایجاد می کند. اگر دو شمع را در کنار یک سیلندر قرار دهید، دو سایه با هم تداخل ایجاد می کنید. دو سایه کاملا سیاه و سفید است. تنها یک شمع در تنگه وجود دارد که نیمه نیم و نیم است. اگر شما بیش از یک شمع را نور نزنید، تنگه به ​​تدریج کاهش می یابد و سطوح زیادی در کف مرغان وجود خواهد داشت. اشیاء در نور الکتریکی می توانند توسط Umbra و Penumbra Shadow تولید شوند، همچنین حقیقت است. بدیهی است، بزرگتر از منطقه جسم درخشان، کوچکتر است. اگر ما یک شمع در اطراف سیلندر بنویسیم، سایه کاملا پنهان و حتی نامرئی است.

دانشمندان یک لامپ ویژه برای عمل جراحی بر اساس اصل فوق ساخته اند. این لامپها را با شدت نورانی بزرگتر به یک صفحه نور دایره ای متصل می کند که یک منطقه بزرگ نور را تولید می کند. این قادر خواهد بود از زوایای مختلف به جدول عملیاتی نور را روشن کند، نه تنها برای اطمینان از این که چشم انداز عملیات به اندازه کافی روشن است، بدون سایه واضح، برای اجتناب از اشتباهات در عمل قضاوت، به طوری که لامپ عملیاتی نور نامیده می شود.