صفحه اصلی > اخبار > محتوای
میز کار الکتریکی با مشخصات آناتومیک انسان انطباق دارد
- Jul 13, 2017 -

در حال حاضر در بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد جدول عملکرد الکتریکی ترکیب و عملکرد معرفی شده:

اول، ترکیب: جدول عمل الکتریکی به طور کلی توسط جدول، کنترل الکترونیکی، بخش اصلی، لوازم جانبی و سایر اجزای، عملکرد جدول توسط هیئت مدیره اصلی، پشتی، صفحه صندلی و صفحه پایه، از جمله سر تخته، backplane، سطح صفحه جلویی، هیئت مدیره سمت راست و سطح پشتی در مجموع 6 بخش است. می تواند در طول عملیات ظهور و سقوط، جدول جراحی الکتریکی قبل و بعد از شیب و سر و پشت و دیگر جنبه های عملکرد هیئت مدیره به تنهایی، شما می توانید با نیازهای جراحی مختلف موقعیت های مختلف بیماران، لوازم جانبی تخت جراحی به طور کلی شامل: بشکه های خاکی، ورق بازو، قاب سر، ورق بازو، میله بیهوشی و قفسه انفوزیون، و غیره، این نقش سازگاری برای بازی کردن است. تسمه های شانه، پایه های اتصال، بند مچ بند اتصال دهنده و کمربند اتصال و سایر لوازم جانبی می توانند بیماران را در بیهوشی محافظت کنند تا از ریسمان کمر رهایی یابند. لوازم جانبی با پد اسفنجی مجهز شده اند تا اطمینان حاصل شود که روند بیماران مبتلا به گردش خون طبیعی بدن و حفظ راحتی. حالت عملیاتی بستر الکتریکی عموما درایو الکتریکی هیدرولیکی است. جدول جراحی الکتریکی عمدتا شامل پمپ روغن موتور الکتریکی، سیلندر هیدرولیک، شیر تخلیه، دریچه الکترونی، سوئیچ کنترل موقعیتی و منبع تغذیه و سایر اجزاء، از طریق کنترل دستی، کنترل از راه دور مادون قرمز کنترل و کنترل کمکی دستگاه برای کنترل.

میز کار الکتریکی بر روی میز، کنترل اصلی، لوازم الکترونیکی و اجزای دیگر.

جدول شامل صفحه سر، صفحه پشتی، صفحه صندلی و صفحه پایه است، از جمله سطح سر تخته، سطح صفحه بشقاب پشت، سطح صفحه صفحه سمت چپ، سطح صفحه سمت راست صفحه و سطح پشتی همه 6 قسمت، این طراحی ترکیبی نه تنها برای دستیابی به افزایش تخت عملیاتی در اطراف عقب و جلو، شیب و عقب و دیگر کنترل سطح، و تنها از طریق جدول می تواند تبدیل برای دستیابی به تنظیمات کمی ti.

لوازم جانبی معمولی جراحی: میز عمودی به طور کلی مجهز به سطل خاک، ورق بازو، پد سینی، قاب سر، ورق بازو، میله بیهوشی و قفسه انفوزیون، جدول جراحی الکتریکی برای کمک به تنظیم کمی و نیاز به چوب دست؛ ، با گروه باند، بند مچ دست و کراوات برای محافظت از بیماران با بیهوشی عمومی در جراحی از میز جدول عملیاتی؛ پلاک، بشقاب و قاب آن با پد مخصوص اسفنجی مجهز شده است تا اطمینان حاصل شود که بیمار راحتی و عمل جراحی را انجام می دهد. گردش طبیعی مایعات بدن در طول فرآیند.

ویژگی های عملکرد بستر الکتریکی

نقش اساسی بستر عامل تنظیم موقعیت جی جی است. در معرض جراحی جدول عملیاتی الکتریکی باعث می شود عملیات ادامه یابد. اتاق عملیاتی معمولا بطور کامل استفاده می شود دارای پنج دسته است. به دنبال موقعیت مستطیلی، موقعیت قوزکش، موقعیت کج، موقعیت پریشی و موقعیت نشسته است. سیستم عامل جراحی الکتریکی برای سر و گردن، قفسه سینه و شکم، اندام، ویژگی های ادراری و صورت و سایر قسمت های عمل، مطابق با ویژگی های آناتومی انسان و نیازهای مراقبت های پزشکی، جدول جراحی الکتریکی دارای ویژگی های زیر است:

(1) طراحی ارگونومیک می تواند کارآیی کارکنان بهداشتی را کاهش دهد.

(2) ظاهر زیبا، سطح بالا پایان، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت مکانیکی بالا پس از اسپری. بدن شامل فولاد ضد زنگ، آلیاژ آلومینیوم، چدن و سایر مواد با کیفیت بالا است. یک پایه، ستون بلند و دیگر ساختار اصلی انتقال همه با پوشش فولاد ضد زنگ پوشیده شده است. تخته کف با استفاده از ضد باکتری، ضد اسید و قلیایی باکلییت بالا با شدت بالا، مقاوم و مقاوم، نفوذ اشعه ایکس خوب است. تشک های هدایت شده می توانند از برق زدن و برق کشیدن جلوگیری کنند.

(3) نوع افزایش می یابد. از جمله ساخته شده در پل کمر، پنج ستون تقطیر، کاتتر الکتریکی جراحی جدول C و غیره. راحت و امن. کامل عملکرد دقت بالا، عمر طولانی مدت.

(4) تخت هوشمند، کنترل کامپیوتر کنترل شده در سال های اخیر با سیستم کنترل کامپیوتری، کنترل کلی تنها یک کلید افزایش یافته است.

(5) اغلب با انواع قطعات. برای گسترش عملکرد دستگاه، مناسب برای جراحی، زنان، ارولوژی، چشم پزشکی، جراحی پلاستیک. انورکتال و otolaryngology و بخش های دیگر.