صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اصل عملیات جدول عملیاتی الکتریکی
- Aug 04, 2017 -

تقاضا وجود دارد یک بازار وجود دارد، به منظور ایجاد مردم در روند جراحی راحت تر، بهره برداری از صنعت ظاهر جدول الکتریکی عامل، و سپس چرا جدول عامل الکتریکی بسیار محبوب است؟ عمدتا به علت عملکرد اصلی میز کار، ما همه با هم برای دیدن عملکرد اصلی جدول الکتریکی عامل و اصل کار است.

ویژگی های اصلی:

نقش اساسی جدول عملیاتی تنظیم موقعیت جراحی، قرار دادن جدول جراحی الکتریکی در جراحی، به طوری که عمل جراحی هموار است. اتاق عمل معمولا استفاده می شود دارای پنج دسته است. به دنبال موقعیت پایینی، موقعیت قوزکش، موقعیت کج، موقعیت پریدنی و موقعیت نشسته است.

جدول عملکرد الکتریکی سر و گردن، قفسه سینه و شکم، اندام، ویژگی های ادرار و صورت و سایر قسمت های عمل، جدول جراحی الکتریکی با ویژگی های آناتومی انسان و نیازهای مراقبت های پزشکی دارای ویژگی های زیر است:

1، طراحی ارگونومیک، می تواند کارآیی کارکنان مراقبت های بهداشتی را به طور موثر کاهش دهد.

2، ظاهر زیبا، سطح بالایی، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت مکانیکی بالا پس از اسپری. بدن شامل فولاد ضد زنگ، آلیاژ آلومینیوم، چدن جدول الکتریکی جراحی و سایر مواد با کیفیت بالا است. یکی از پایه ها، ستون های بلند و سایر ساختارهای اصلی انتقال که با فولاد ضد زنگ پوشیده شده اند. تخت خواب توسط ترکیب ضد باکتری، ضد اسید و قلیایی باکلییت با شدت شدید، مقاوم و مقاوم، نفوذ اشعه ایکس خوب است. تشک های هدایت می تواند از زخم های کف پا و الکتریسیته ساکن جلوگیری کند.

3، نوع افزایش می یابد. از جمله ساخته شده در پل کمر، پنج ستون جزئی، کاتتر بازو C و غیره. راحت و امن. کامل عملکرد کنترل دقیق دقت و عمر طولانی.

4، هوشمند، تابع عامل کنترل کامپیوتر در سال های اخیر به طور قابل توجهی با سیستم کنترل کامپیوتر، تمام موقعیت یک کنترل کلید واحد افزایش یافته است.

5، اغلب با انواع مختلف برای گسترش عملکرد دستگاه، جدول جراحی الکتریکی مناسب برای جراحی، زنان، اورولوژی، چشم پزشکی، ارتوپدی. انورکتال و otolaryngology و بخش های دیگر.

اصل کار:

میز کار الکتریکی به برق برق هیدرولیکی، با کنترل سوئیچ، شیر کنترل و دریچه ی الکترومغناطیسی تشکیل شده از ساختار کنترل اصلی. از طریق پمپ هیدرولیک الکتریکی هیدرولیک برای تامین منبع هیدرولیکی، حرکت سیلندر دو سیلندر را کنترل می کند. جدول جراحی الکتریکی و از طریق کلید دسته برای کنترل جدول عملیاتی برای تغییرات مختلف مکان، جدول جراحی الکتریکی از جمله چپ و راست حرکت عقب، عقب و پایین حرکت، عملکرد تلفن ثابت و دیگر. بنابراین برای دستیابی به الزامات عمل جراحی.

1، سیستم هیدرولیک: سیستم هیدرولیکی دارای ساختار جمع و جور، اندازه کوچک، وزن سبک، سر و صدای کم، کنترل صاف، آسان برای نصب و طرح کلی و سایر ویژگی های قدیمی است. سیستم هیدرولیک شامل مخزن سوخت، سوپاپ دریچه، سوپاپ سوپاپ، سوپاپ اضطراری، باتری نوع کپسول الکتریکی جراحی، اندازه گیری فشار، گاز و سیلندر است. کپسول را می توان به عنوان منبع انرژی مورد استفاده قرار داد. برای ذخیره نفت فشار و انتشار انرژی در صورت نیاز مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فشار سنج برای رسیدن به جبران خودکار فشار. موتور درایو به طور مستقل با درایو مربوطه رانده می شود. هر دو طرف بستر عملیاتی دارای کنترل دقیق کنترل کننده ی کابین می باشند و می توان از طریق کنترل دستی با کنترل های مختلف کنترل حرکت را تکمیل کرد.

2، سیستم مدار: جدول عملیاتی الکتریکی پارامترها توسط میکروپروسسور کنترل می شود. ریزپردازنده از طریق بخش درایو کنترل به موتورهای هیدرولیکی و موتور متصل می شود. موتورهای هیدرولیکی و موتور برای تکمیل حرکات مختلف تخت عملیاتی، جدول جراحی الکتریکی از جمله حرکت جلو و عقب، حرکت طولی، حرکت آسانسور و چرخش تخت استفاده می شود. طراحی میکروپروسسوری طراحی مدار را ساده می کند. خط خط خط خط را بسیار کم کنید. برای اطمینان از قابلیت اطمینان عمل.