تجهیزات الکتریکی پزشکی میز هیدرولیک عامل برای فروش

تجهیزات الکتریکی پزشکی میز هیدرولیک عامل برای فروش

FD-III الکتریک گوش و حلق و عامل جدول جزئیات سریع نوع: جدول عامل، الکترو هیدرولیک منبع تغذیه: هیدرولیک نام تجاری: شماره مدل پزشکی گل: FD-III محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی) نام محصول: تجهیزات پزشکی و برق عامل هیدرولیک جدول FD-III مواد پایه: فولاد ضد زنگ رنگ ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

FD-III الکتریک گوش و حلق و جدول عامل:


گوش و حلق و برق جدول عملیات تصویب در موتور dc، برق ساختار انتقال مکانیکی، به طور کامل عمل ولتاژ، با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ، زیبا و با دوام، سر و صدای کم، عملکرد پایدار، قابل اعتماد و با دوام. محبوبیت این پنج پزشک رسمی. سر مجهز به قاب نگهدارنده دست (ارتفاع قابل تنظیم)، ارائه پشتیبانی عملیات به دکتر در اتاق عمل با قفسه های پارچه ضد عفونی، فعال کردن بیماران به تنفس عادی، دست دستگاه های قابل حمل، پزشکان به ارائه راحت تر


FD-III الکتریک گوش و حلق و جدول عامل پارامترهای مفصل:


مدل

FD- III

طول

1 9 لنز 50mm

عرض

600MM

وسیعی Adjuestable از ارتفاع

550 ~ 80 فاصله 0mm

بخش برگشت مطرح شده از افقی

6 5 درجه

معکوس ترندلنبرگ / ترندلنبرگ

+ 30 ° / - 30 °


ویژگی های FD-III الکتریک گوش و حلق و جدول عامل:


ویژگی های الکتریکی جدول اعمال می شود به هر بخش از ویژگی های صورت FD-III الکتریک گوش و حلق و عامل جدول، عملکرد اصلی آن است برای تنظیم موقعیت عملیات، مطمئن عمل جراحی می تواند هموار، مطابق با ویژگی های آناتومی بدن انسان و به شکل نیازهای مراقبت های پزشکی.

طراحی ارگونومیک طور موثر می تواند شدت کار از کارکنان پزشکی را کاهش دهد.

طراحی زیبا خارج، استحکام مکانیکی بالا، مقاومت در برابر خوردگی، نظافت سطح بالا است. عمدتا از فولاد ضد زنگ و یا آلیاژ آلومینیوم ساخته شده، هیئت مدیره بستر متشکل از مقاومت بالا چوب برق، که می تواند ضد رسوب و پایه ضد اسید، و خوب نفوذ اشعه X است.

اطلاعات، به طور عمده توسط سیستم کامپیوتر کنترل، همه موقعیت های تک کلیدی را کنترل کنید.

4. از طریق انواع قطعات و اجزای سازنده، گسترش عملکرد تجهیزات، جراحی، چشم پزشکی، می توانند درخواست، زنان و زایمان، ارولوژی، جراحی پلاستیک آنورکتال و گوش و حلق و بخش های دیگر.

نوع در حال افزایش است، از جمله ساخته شده در دور کمر به دور پل، پنج بخش افست، کاتتر ج بازو و غیره. راحت و امن است. تابع کامل است. دقت بالا کنترل و عمر طولانی است.


FD-III الکتریک گوش و حلق و تدارکات جدول عامل:


03.JPG9.JPG10.jpg


پرس و جو