اتاق تحویل برقی قیمت جدول جراحی

اتاق تحویل برقی قیمت جدول جراحی

FD-4 الکتریک متخصص بیماریهای زنان جدول عامل جزئیات سریع نوع: جدول عامل، تحویل اتاق جدول منبع تغذیه: برق نام تجاری: شماره مدل پزشکی گل: FD-4 محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی) نام محصول: FD-4 جراحی ابزار برقی تحویل اتاق جدول طول: 1300mm با حداکثر ارتفاع: از 1000mm حداقل ارتفاع: 750mm ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

مقدمه ای بر برق جدول عامل زنان و زایمان:


طرف جدول برق های زنان و زایمان جراحی برای زایمان و استفاده از انواع بیماریهای زنان آلات پزشکی جراحی و ابزار، قبل و بعد از جدول جراحی MESA، چپ و راست، بلند کردن بالا و پایین و پشت به سمت بالا و پایین همه ور رفتن معمولا الکتریکی، عملیات دکمه، ایمن و قابل اعتماد. جدول توسط جدول و جدول پا جدول اصلی در دو بخش، بدن جدول توسط پمپ روغن تنظیم هیدرولیک، پانل های پا قابل جابجایی و همچنین توسعه، تنظیم مناسب، از ورق عرشه دو با استحکام بالا از طریق صفحه ساخته شده است، می توانید شود تشخیص اشعه در زمان جراحی


FD-4 الکتریک جدول عامل متخصص بیماریهای زنان پارامترهای مفصل:مدل FD-4
طول 1850mm
عرض 600MM
وسیعی Adjuestable از ارتفاع 1000 ~ 750mm
بخش برگشت مطرح شده از افقی ≥ 75 °
معکوس ترندلنبرگ / ترندلنبرگ + 22 ° / -22 °
حجم 1355 * 725 * 885جدول عملیات متخصص بیماریهای زنان برق با استفاده از مسائل توجه:


1، بر روی سوئیچ چنگ زدن به قدرت با کلیک بر روی پانل کنترل وارد مرحله آماده سازی است.

2، به درستی شروع و انتشار ترمز پایه، لنت های ترمز در کنار پایه پایین تر، و حرکت به نوار ثابت. به منظور راه اندازی جدول عامل را با ترمز مکانیکی مرکزی.

3، دست باید در راه آهن به سمت میز عامل را قطع کرد. مدار آن باید صورت، مطبوعات جلوگیری از، و جلوگیری از مدار از بد.

4، اجسام سنگین را بر سیم برق قرار ندهید و یا بیش از سیم برق فشار سبد خرید.

5، اجازه ندهید که بیمار بر روی صفحه سر میز عامل نشستن، دست بشقاب ظرفیت و یا صفحه های پا، وزن سنگین می تواند باعث اتصالات به خم شدن گزارش بد است. بالین و longboard حداکثر 40kg می باشد. هنگامی که دو پاهای از هم جدا بیش از 45 درجه سانتی می تواند تنها 20 کیلوگرم بارگذاری. جدول عامل باید بیش از 150KG را تحمل کند.

6، آیا وضعیت، لوازم جانبی و یا وزن در پوشش بیرونی از پایه میز عامل قرار ندهید.

7، تمیز کردن و ضد عفونی از جدول عامل و لوازم جانبی. استفاده از شیشه های ضعیف با سطح درخت فعال و نمک فسفریک به تمیز کردن میز عامل و لوازم جانبی. عامل جدول ضد عفونی باید استفاده شود مواد ضد عفونی کننده سطح حاوی B، تسون وان، محدود کردن جدول رقت، می توانید استفاده کنید، خارش، ترکیبات حاوی و مخلوط حاوی مست ب، بنابراین برای جلوگیری از خوردگی سطوح فلزی. آیا استفاده از پاک کن و آب به اسپری و یا شستشو پایه برای جلوگیری از سیستم برق و کنترل از اتصال کوتاه بودن و زنگ قطعات یا شکست است.

8، هنوز موتور فشار روغن برای بیش از 5 دقیقه کار نکنید به طور مداوم برای جلوگیری از شکست.


پرسش و پاسخ:


پرس و جو