FDY-2C برقی هیدرولیک عملیات جدول

FDY-2C برقی هیدرولیک عملیات جدول

FDY-2C برق جدول عملیات هیدرولیک تصویب میکرو کامپیوتر، کنترل کنترل دوگانه، کنترل چند زاویه است کلید قفل است که مانع عمل اشتباه و. همه سیستم کنترل هیدرولیک وارداتی تصویب جزء هیدرولیک، که باعث می شود کل دستگاه دارای سر و صدای کم و قابلیت اطمینان ایمنی بالا. این جدول عامل است به خصوص برای چشم و مغز عمل جراحی، که می تواند توسط دکتر در طول عملیات انجام طراحی شده است. کل جدول را می توان قبل و بعد از کل جدول نقل مکان کرد، و کل بیت از عکس C-بازو یا دیدگاه است به دست آورد. افزایش عرض مسا را با توجه به نیازهای بالینی فعلی

ارسال درخواست
جزئیات محصول

FDY-2C برقی دستورالعمل جدول عامل های هیدرولیک:


جدول عامل الکتریکی تصویب میکرو کامپیوتر، کنترل کنترل دوگانه، کنترل چند زاویه است کلید قفل است که مانع عمل اشتباه و. همه سیستم کنترل هیدرولیک وارداتی تصویب جزء هیدرولیک، که باعث می شود کل دستگاه دارای سر و صدای کم و قابلیت اطمینان ایمنی بالا. این جدول عامل است به خصوص برای چشم و مغز عمل جراحی، که می تواند توسط دکتر در طول عملیات انجام طراحی شده است. کل جدول را می توان قبل و بعد از کل جدول نقل مکان کرد، و کل بیت از عکس C-بازو یا دیدگاه است به دست آورد. افزایش عرض مسا را با توجه به نیازهای بالینی جاری است. بالین، هیئت مدیره شانه، تخته، ورق لب به لب و صفحه پای: مسا به پنج بخش متحرک تقسیم شده است. تمام قطعات از بخش ها از مواد اشعه ایکس ساخته شده، و یک مسیر مخفی در زیر هر هیئت مدیره، که می تواند در یک جعبه تاریک انجام


FDY-2C برقی میز عامل هیدرولیک پارامترهای فنی:


مدل FDY-2C
طول 2170mm
عرض 500MM
وسیعی Adjuestable از ارتفاع 690 ~ 1100mm
معکوس ترندلنبرگ / ترندلنبرگ + 30 ° / -30 °
بعد شیب (چپ / راست) + 25 ° / -25 °
بقیه سر (بالا / پایین) + 45 ° / -90 °
صفحه پا (بالا / پایین و موقعیت افقی) + 20 ° / -90 °
برگشت پلیت (بالا / پایین) + 90 ° / -40 °
طولی کشویی 350mm
مچ دست صفحه تا 120mm سیستم
قدرت 220V، 50Hz است / 110V، 60H
سیستم کنترل دو دست کنترل از راه دور، کنترل پنل در سمت ستون
ساخت در باتری پیکربندی استاندارد
rester یک کلید اختیاری


FDY-2C برقی قطعات میز عامل های هیدرولیک:


بالین: دستگاه کمکی پنوماتیک آسان به با صفحه سر کار است.

هیئت مدیره بستر: ترکیب مواد هیئت مدیره ویژه تخت، ایکس خط از طریق نرخ بالا است، یکنواختی خوب است، برآورده مورد نیاز فیلم از فیلم است.

Mattess: یک بار تشک تشکیل شده است، اتخاذ مواد محبوب بین المللی، ظاهر ساده.

خط کنترل کنترل: طراحی شکل مسلط است، مطابق با مهندسی بدن انسان، نگه راحت، ادغام همه تابع کنترل. عملکرد خود قفل منطقی، جلوگیری از بهره برداری از عملیات اشتباه است.

تختخواب: ویژه ضد آب طراحی ساختار مهر و موم، با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ، ضد رسوب و زنگ پیشگیری، تضمین بهترین مورد نیاز ضدعفونی کردن و مورد نیاز ضد تصادم.

ترمز الکتریکی (برق) می توانید با توجه به شرایط زمین، قفل تنظیم، مرحله تخت می کند تغییر موقعیت به نظر می رسد، اطمینان حاصل شود پلت فرم تخت شرکت و امن در عملیات است.

اندازه استاندارد سمت فولاد ضد زنگ راه آهن: می توان با لوازم جانبی مختلف نصب شده است.

تقسیم صفحه نوع پا: حمل و جدا، مناسب برای زنان، زنان و اورولوژی.

پایه: طراحی پایه نازک، چرخ پنهان، نه تنها به اندازه کافی اطمینان از تماس با زمین، به اطمینان حاصل شود که جدول عامل، اما همچنین می تواند به حداکثر رساندن C - فیلمبرداری بازوی در جراحی.

سمت تخت شیفت: بسته حرکت می کند از تابع ترجمه، اجازه دهید فیلم دیدگاه در این عملیات هیچ زاویه مرده است.


FDY-2C برق تدارکات جدول عامل های هیدرولیک:پرس و جو